Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha kiderülne a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kiderülne a barátotokról h pánikbeteg ti otthagynátok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 00:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pontozzatok le, de én erősen meggondolnám, hogy együtt maradjak-e vele. Voltam már ilyen helyzetben, nem közvetlenül emiatt lett vége, de a kapcsolat tönkremenetelében bőven közrejátszott.
2013. ápr. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg én is az vagyok (a linkben említett tünetek közül jó pár igaz rám is), de nem túlzott mértékben. Képes vagyok kezelni ezeket a tüneteket, így maximum jól esik, ha megfogja a kezem, de többet különösebben nem kell tennie értem. Ő ezt teljes mértékben megérti, amiért nagyon hálás vagyok. 21L
2013. ápr. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nő vagyok, voltam én is pánikbeteg, leküzdöttem. a legjobb barátom is az, ő gyógyszert szedett. én ezt nem tartom kizáró oknak.
2013. ápr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem. Eszembe nem jutna elhagyni ezért.
2013. ápr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ivilicious ***** válasza:
nem. van nekem is elég bajom,és hálát adok,h elfogadja a barátom..na jó, leidiótáz meg leszíd,ha történnek dolgok, de cska,mert félt
2013. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám el emiatt. Próbálnék neki segíteni, amiben csak tudok, támogatnám. Mert tudom milyen ez.
2013. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!