Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány ezt csinálná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ezt csinálná, akkor igénytelennek tartanátok?

Figyelt kérdés

Van, hogy egy nap csak 1-2 órára ugrom el otthonról és ilyenkor a felvett pólómat nem dobom a szennyesbe, hanem elrakom a "még egyszer felvehető" halmazba. Szerintem felesleges lenne egy pár óra viselet után újra kimosni. Nem is engedhetem meg magamnak, hogy annyiszor mossak.

Vagy ez teljesen természetes és mindenki így csinálja? Tényleg nem tudom!

Ha megtudnád ezt a párodról, hogyan reagálnál?


2013. ápr. 12. 01:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyjábol igy gondolkodok. :) ha az ember tisztálkodik akkor egy két óra hordástól nem lehet rajta semmi büdös (kivétel a fehérnemük ugyebár) de én áltlaában péntekenként mosok csak az egész heti adagot illetve hétköznap akkro ha valami gönc feltétlenül kell másnapra és pont az kell. Az Axe dezodor az hatásos nagyon ajánlom minden pasinak :D
2013. ápr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ivilicious ***** válasza:
jó az!
2013. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sokan ezt csinaljak, en is csinalom. Föleg akkor ha semmi baja nem lett a polonak.

Persze 1 ora futas utan azert le kell dobni, de akkor lehet kicsit-szennyes polot is venni ha ugyis 5 perc utan beleizzadsz.


A nök is emberek, ök sem virag illatut tojnak.

2013. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!