Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha megkérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha megkérem a pasim, hogy ne tegye, mert nekem rosszul esik, direkt megteszi? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
Minél inkább kérem,hogy ne tegye,mert nekem rossz,annál inkább csinálja:(

2013. ápr. 12. 13:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mit?
2013. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
akkor hagyd rá! azért csinálja mert megtiltod neki ha rá hagyod akkor nem fogja csinálni.
2013. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mert megrekedt szegény egy 10 éves értelmi szintjén. Vedd el a kedvenc kisautóját.
2013. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azért,mert egoista és gyerekes.
2013. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta,ha nem teszem szóvá nem csinálja,ha szóvá teszem ha valami nem tetszik,akkor azt csinálja.
2013. ápr. 12. 13:22
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs következménye. Én kikérem magamnak, ha felnőtt, normális kapcsolatban élek, hogy az akaratom ellenére cselekszik valaki. Azért viselkedik így veled, mert hagyod. Megnézném, ha velem bárki megpróbálná. Személyiség, elvárások kérdése. Te hagyod.
2013. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bosszantani akar. Ilyen akkor van amikor rosszul közlöd a mondanivalód és a kérésed utasításnak hat. A rosszul közölt kérésre, utasításra pedig a -csakazértis- a válasz. Megsértetted vele valószínüleg és ezért bosszant.
2013. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Megcsalna így szerintetek?Az elején vagyunk,nem tudtam még kiismerni.Tény,hogy sok nő van körülötte,olyanok is,akikkel alkalmi kapcsolata volt.Ezt sem tehetem szóvá,mert természetes,ha valamelyik velük megy bulizni.Nálam viszont apróbb dolgokon kiakad.
2013. ápr. 12. 13:31
 9/18 anonim ***** válasza:
Csak a gyerekes,önző ember bosszantja direkt a másikat.Abban viszont igazat adok az egyik válaszolónak,hogy benned is van hiba,mert engeded,hogy így bánjanak veled.Meg persze benne van az is a pakliban,hogy rosszul kommunikálsz.Nem megkéred valamire határozott hangnemben,hanem parancsolsz,vagy rinyálsz.Egyik sem vezet célra.
2013. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Gratulálok a párválasztásodhoz. Ezt csakis magadnak köszönheted, tehát viseld életed végéig!
2013. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!