Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha megkérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha megkérem a pasim, hogy ne tegye, mert nekem rosszul esik, direkt megteszi? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
Minél inkább kérem,hogy ne tegye,mert nekem rossz,annál inkább csinálja:(

2013. ápr. 12. 13:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyébként ha látja rajtad,mennyire féltékeny vagy,az csak olaj a tűzre.Közölnöd kéne vele,hogy belőled ne csináljon bohócot,ha mégis azt teszi,hagyd ott a fenébe,szórakozzon mással!
2013. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Ilyen akkor van amikor rosszul közlöd a mondanivalód és a kérésed utasításnak hat. A rosszul közölt kérésre, utasításra pedig a -csakazértis- a válasz. Megsértetted vele valószínüleg és ezért bosszant." Ezzel csak az a baj,hogy folyton neki kell a barátjához alkalmazkodnia, és alárendelnie magát..

Csak azért tudom ilyen jól, mert az én barátomnak is vannak ilyen kitörései. Eddig rá hagytam, mostmár élesen meghúzom a határt,hogy igy nem fog velem viselkedni. Másrészt, annyira gyerekes dolog.

2013. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Persze,hogy féltékeny vagyok,hiszen provokál.Nem szokásom rinyálni,leültem vele megbeszélni ezeket a dolgokat.De szerinte ezekben nincsen semmi,nem érti meg,gyerekes vagyok azt mondja.
2013. ápr. 12. 13:35
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány évesek vagytok, de bármennyi is sürgősen keress magadnak normális pasit, ez mehet a levesbe, főleg, hogy az elején ilyen, nem 40 éves házasság után. Micsoda hulladék pasik vannak....
2013. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, aki egy szinten kezel magával. Ha direkt idegesít, pedig előre szóltál, ha gyerekesnek tart, stb. akkor minek vagy vele? Hol jó neked ez a kapcsolat? Még csak nem rég vagytok együtt, azt mondod. Most a legnagyobb a vonzalom, szeretet, tisztelet, szerinted hogy fog szarni a fejedre 1 év múlva? Pontosabban meg kellene gondolnod, hogy téged mi tesz boldoggá, és olyan társat kell keresned, aki ezeket képes is megadni neked. Nem érzem, hogy ez a számodra megfelelő kapcsolat lenne. Túl sok megalkuvással jár a részedről, ő meg éli világát, és bulizik az egyéjszakás exeivel.
2013. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mert eddig nem ilyennek láttam.Pont az ellentettje volt.Nem ilyennek ismertem meg.Ez akkor kezdődött,ha szóvá tettem valamit.És kiemelném,hogy normálisan kérdeztem,mert sok mindent úgy kell kihúzni belőle.
2013. ápr. 12. 14:06
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyértelmű,hogy nem tisztel,nem becsül,önző és akaratos,ráadásul gyerekes játszmákat folytat.Szerintem neked ez pont nem hiányzik.
2013. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

".Nem megkéred valamire határozott hangnemben,hanem parancsolsz,vagy rinyálsz.Egyik sem vezet célra."


Hogyan legyen határozott kérés? Hogyan ne hasson "rinyálásnak"? Lehet, hogy Ő kommunikál félre de az is lehet, hogy a párja érti rosszul. Az exemnek a végén az is rinyálás volt ha azt mondtam süt a nap.

Amikor már több a szálka, a tüske a másik emberben mint a szeretet, szerelem jellemzően akkor szoktak felerősödni a kommunikációs problémák. Amikor már nem törődik vele, hogy ne bántson meg..

2013. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!