Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az h egyesek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h egyesek össze keverik a szinglit az egyedülállóval?

Figyelt kérdés

Csak azért mert véleményem szerint az egyedül álló az aki jelenleg nem él kapcsolatban de kapcsolatot szeretne.

Mindezt különböző okiból mint társ családalapítás...


Ezzel szemben a szingli az aki ÓNKÉNT ezt az élet formát választotta.

Lehet azért mert szereti a szabadságot, nem szeretne kötöttséget...

Na most nem értem h mért kell ezeket a szavakat összekeverni de ami még bosszantóbb az az h mért hiszik azt egyesek h az ilyen emberek életképtelen, szerencsétlen, ronda, luzerek. Holott ez koránt sincs így.


24 F



2013. ápr. 12. 14:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
szingli az a angol "single" szó magyarosított változata ,amelynek a jelentése egyedülálló.:)
2013. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tanultak szociológiát.
2013. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%
Te tényleg azzal ámítod magad, hogy te "egyedülálló" vagy, nem pedig egy "szingli (lúzer)"? Barátom, nálad a toronyban piszok nagy probléma van.
2013. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Akár hiszed akár nem, nem vagyok se ronda se luzer és nincsenek önértékelései problémáim se. Egyszerűen én így érzem jól magam és kész.

Viszont a magadfajta sztereotip gondolkodású egyénektől hányok. Mert az ilyenek hiszik azt h csak akkor vagy ember ha van nőd/pasid. Különbem hibbantnak néznek.

Mint az fentem olvasható is.

Ami viszont szegények nem túl produktív gondolkodás módját igazolja.


Ja és h legyen meg az örömöd linkelek magamról egy képet.

[link]

2013. ápr. 12. 21:03
 15/19 anonim ***** válasza:

Utolsó teljesen egyetértek veled!!!

Nem értem miért gondolják,hogy aki egyedül él vagy párkapcsolat nélkül azzal valami baj van.

Nagyon utálom az ilyen demagógokat akik azt szajkózzák,hogy a szingliség menő.

Nem tudom,én azt vettem észre,hogy az a menő,ha ahol csak lehet reklámozod,hogy neked mid van.(utcán smárolás,ölelgetik egymást,mint ha örökké búcúst kellene venni egymástól,beteges másikra való akaszkodás)

Ez a divat,mióta világ a világ.És sajnos sok olyan embert kényszerített bele olyan dolgokba,amiket nem szerettek volna,mert elvárták tőlük!!

Nem értem mit zavarja az másokat,ha valaki nem akar párkapcsolatot.Ennek biztos evolúciós okai vannak.

Alapvetően sokan azt hiszik,hogy a párkapcsolat egyenlő azzal,hogy uraljuk a másikat,megmondjuk mit tehet,mintha kiskorú lenne.Ezért sem működnek sokáig ezek a kapcsolatok.

Az emberek fejében van a baj,ez mentalitás kérdése.Át kellene értékelni,hogy mit jelent ez a szó.

Lehet fura,de ha nekem pl lenne párkapcsolatom és kiderülne,hogy mással szexelt bennem semmiféle "megölöm a másikat"érzés nem lenne.

Ezek a túlzott féltékenységi jelenetek szerintem ilyen elnagyzolt színjátékok,azt hiszik menő vagy nem tudom.

De lehet a primitív emberek valóban ilyenek,nem tudom,nem én élek a testükben....

Meg ez a "megcsalás" szó,illetve annak értelmezése(mással létesített szexuális kapcsolatot)számomra nevetséges.Olyan bugyuta.

Inkább a "becsap" szó lenne értelmes elnevezés.Ha két fél abban állapodik meg,hogy csak egymással szexelnek,és valaki háta mögött teszi.De ez is inkább az érzelmek elmúlása inkább,nem a szex.A szex ösztön,van aki jobban ellen tud állni a vágyainak,van aki nem.Meg van,akit annyira nem is érdekel a szex,az nyílván nem is érez késztetést erre.

Szóval az egész egy nagy katyvasz:DDD

2013. okt. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom,hogy a szinglik között sokkal több értelmesebb,saját, egyéni gondolatokkal rendelkező egyén van.

A párkapcsolathajhászok meg többnyire inkább birkatermészetű,divat-tömegkövető emberek.

2013. okt. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hát igen ostoba birka emberek mindig vannak de a magunkfajtának legalább nincs nemkivánt gyereke és nem is AIDS-es.

Ja és nem úgy nézünk ki mint a saját nagyapánk, ki vagyunk pihenve és azt csinálunk amit csak akarunk.


Ellentétben a párkapcsolattal :)

De nekem 8 h másnak hány csaja pasija van volt.

Éjének boldogan.

2013. okt. 9. 23:21
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolsó igen,igazad van ezekben!

Nekem például nagyon fontos az egészségem,a kinézetem.

Jól szeretném magam érezni a bőrömben,és szexi is vagyok.Bárkit megkaphatnék,viszont egyelőre nem akarok belebonyolódni komolyabb dolgokba.

Sokaknak abszolút nincs igénye magára,az egészségére,sportolásra,stb.Csak úgy vannak,mint a befőtt.

Meg max addig még férjhez nem mentek,utána slamposak lesznek.

2013. okt. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Ha mindent jól tudok akkor teljesen ugyan az csak azért mondják meg írják hogy szingli mert ha kiírnák hogy egyedülálló ler:-) hadna a kezük!!

:-) =o

2013. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!