Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat elején mennyi időtöltés az egészséges?

Figyelt kérdés

A barátommal pár hete vagyunk együtt és már párszor nála aludtam. (semmi nem volt de ez lényegtelen)


Pl szerda este is nálaaludtam és ma is szeretne vagy legalábbis holnap. Szerintetek nem sok ez? Nem fog megunni rögtön az elején ha ennyit vagyunk együtt?


20/L



2013. ápr. 12. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogyan ti érzitek,annyit vagytok együtt.Szerintem egyáltalán nem sok.Van,akinek ez kevés lenne,embere válogatja.
2013. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. :))
2013. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Korfüggő a dolog. Ha sokkal idősebb, akkor kevesebbet, ha csak egy-két év van köztetek akkor minden nap találkozzatok. Törvényszerű hogy jobban megértitek majd egymást.
2013. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!