Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi az, ami egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi az, ami egészséges egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



A párom szeret étteremben vacsorázni néha napján,persze én is szeretek.

Ő többet keres,én kevesebbet.

Volt olyan,hogy én hívtam meg őt,viszont ő ezt sosem viszonozza,van hogy az ő ötlete hogy menjünk el,viszont ilyenkor vagy meghívom én,vagy mindenki fizeti a magáét.


Volt hogy meg is jegyezte,hogy de jó lenne enni,csak most nem akarok kiadni rá,és tőlem várt vmi reakciót.

De csokinál,édességnél ugyanez,ő hamburgert,nasit megvesz,ha én veszek magamnak egy tábla csokit,megeszi tőlem suttyomban,és hagy 2 kockát.


Ő 24/F én 22/L



2013. jan. 22. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Mi lenne bunkó a pasid. Hagyd ott én soha nem hagytam egy lánynak. hogy fizessen a randin bármit is vagy később se, mikor már nem randiztok.
2013. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 PureGame ***** válasza:
Ez nem normális egy kapcsolatban. Nem lehet, hogy csak kihasznál?
2013. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. légszíves normális válaszokat.....de ha nehéz kérés.....
2013. jan. 22. 16:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy szeret,meg én is őt,csak ilyen téren kicsit önző.....
2013. jan. 22. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Minek hagyod...?
2013. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pofamrol leegne a bor, ha barmelyik hozzam kozelallo no(plane baratno, feleseg, szereto) helyettem fizetne egy etteremben. Lehet, hogy en oldschool vagyok ebben, de ne mar a kevesbett kereso no penzen zabalja tele magat a paraszt.
2013. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az az egészséges, hogy többször nem hívod meg. Ha el akar vinni, akkor fizessen ő. Ha felveti,akkor mondd, hogy szívesen mennél, ha meghív,de sajna most nincs rá kereted.
2013. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!