Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti lányok! Hogy viselitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lányok! Hogy viselitek el az ilyen beszólásokat a fiúktól?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a sulimban,aki elég régóta néz,utánam is fordul és a haverjai is néznek. Ma épp velem szembejöttek, a srác végig nézett még utánam is fordult,majd valamelyik a 3 közül megszólalt de ha jól emlékszem akkor az a srác volt aki nézett,hogy de meg dugom egyszer ezt a csajt... Gondolkodtam,hogy vissza ne forduljak és ne képeljem fel,de végül nyeltem egyet.. És mostanában egyre több ilyen megjegyzést kapok némelyik fiútól...Nem tudom,hogyan viseljem el...
2013. ápr. 12. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Tetszel neki .. nem értem miért hú de nagy gond ez ... :D
2013. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ebből azt szűröm le,hogy csak arra kellenék neki..
2013. ápr. 12. 20:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is krvara zavarnak az ilyenek!! Itt a gyik-on mar sokat veszekedtem emberekkel, hogy en nem azert oltozok fel egy ruhaba pl hogy megbamuljanak es utanam szoljanak...ma is a villamoson ugy bamult egy idosebb foszer hogy majd kiesett a szeme, nekem meg mar voros volt a kepem az idegessegtol....(neztem is hogy nincs e vmi fura rajtam amit nezett de nem.....)


Szoval nemtudom, de egyszer vmelyik fiun aki beszol vagy megbamul, biztos ki fog ez a felgyulemlett duh csapodni, es az nagyon megbanja! :D



Komolyan a munkas ciganyok is mit varnak? Beszolnak hogy cica es akkor majd leszopom? Mi a fene??!......

2013. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Én is ezt mondom haverok közt arról a csajról akivel összejönnék.Nem kell ezt olyan komolyan venni.
2013. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát.. azóta bámul mióta megtudta,hogy részegen (igen szégyenlem) leakartam a haverjával lefeküdni aki egyben az osztálytársa.. De nem tettem meg mert józan ésszel átgondoltam..
2013. ápr. 12. 20:35
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért mit mondjon? Ejj de meghúzkodnám a copfját?


Ilyenek a kamaszok csak a szexen jár az agyuk.


De nyugodtan bevallhatod, hogy ez neked igazából imponál. És ez így van jól.

2013. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
undor.
2013. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vagy leszarom vagy elkezdek sírni, hogy miért csak ilyen alpári szar embereket érdeklek vagy felpofoznám szívem szerint. Nem minden nő akarja megdugatni magát aki csinosan öltözködik pl. lehet, hogy rohadt meleg van, nem szereti a nadrágot.
2013. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

kamaszodnak, s gondolom teis


igazából ehhez sajnos hozzá kell szokni, több 14-16 éves lány ismerősöm mondta, hogy utcán fütyülnek rájuk, meg autókból dudálnak, stb



és igen, szép lányok átka, hogy sose tudhatják, hogy testi, vagy lelki kapcsolatot akarnak-e tőle

annyit mondok, kitartás, de ez nem igen fog változni

2013. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Elmondom, én mit csináltam. Egyszer egy ismerősöm azt mondta, jól megdugna. Én meg elkezdtem örömködni, hogy úristen, mennyire jó, végre egy pasi, aki dughatónak minősít, mennyire király, minden vágyam volt 5 éves korom óta, hogy egy heteroszexuális fehér pasi azt mondja, de megdugna. Persze tapsikoltam is közbe boldogan jó hangosan, hogy mindenki meghallja. Aztán elkezdtem ecsetelni, hogy majd csináljuk a konyhában meg az udvaron is. És hogy várjon egy pillanatot, mindjárt felhívom anyukámat, hogy elújságoljam a jó hírt. "Szia, anya! Itt ez a pasi, aki azt mondja, jól megdugna. HÁT NEM KIRÁLY?" A pasi persze totál összezavarodott. Azt mondta tartózkodóan, hogy "hú, basszus, te nem vagy normális". Mire én: Elnézést, csak nem zavarba hoztalak? Majd otthagytam a p.csába. Az egyik csaj, aki látta a jelenetet megtapsolt.


Kedves fiúk: NEM örülünk, ha megjegyzitek, mit csinálnátok velünk, bármennyire is hihetetlenül hangzik. Paraszt dolog tárgyiasítani a női testet. Nem azért vagyunk a világon, hogy titeket esztétikai gyönyörben részesítsünk, és nem életcélunk az, hogy minél többen dughatónak találjatok minket. És csak azért nem kaptatok még ezért jelentősebb mennyiségű tökönrúgást vagy hatalmas büdös pofonokat, mert fizikailag erősebbek vagytok általában a nőknél, és valljuk be, ti sem szívesen szólnátok vissza, ha egy kigyúrt, 100 kilós izomagy megjegyezné, szívesen bedugná az x centis farkát a seggetekbe. Valószínűleg ez nektek is rohadt kényelmetlenül esne hallani. Szóval legközelebb, ha rátukmáljátok az ilyen beszólásotokat egy lányra, gondoljatok arra, hogy nálatok is vannak erősebbek és nagyobbak, akiktől ti sem fogadnátok szívesen.

Számomra rohadtul nem bók, ha valaki meg akar dugni. És - legyünk őszinték, a lányok nagy részének sem az. Ez szánalmas, zavarbaejtő és rohadt megalázó.

2013. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!