Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti lányok! Hogy viselitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lányok! Hogy viselitek el az ilyen beszólásokat a fiúktól?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a sulimban,aki elég régóta néz,utánam is fordul és a haverjai is néznek. Ma épp velem szembejöttek, a srác végig nézett még utánam is fordult,majd valamelyik a 3 közül megszólalt de ha jól emlékszem akkor az a srác volt aki nézett,hogy de meg dugom egyszer ezt a csajt... Gondolkodtam,hogy vissza ne forduljak és ne képeljem fel,de végül nyeltem egyet.. És mostanában egyre több ilyen megjegyzést kapok némelyik fiútól...Nem tudom,hogyan viseljem el...
2013. ápr. 12. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%

amúgy meg ha részegen leakarták egyikkel feküdni, akkor ne is várj mást


ők már elkönyveltek könnyűvérűnek, ribinek, így persze, hogy így akarnak téged, és arra akarnak téged

nem pedig Szabó Lőrinc idézetekkel meg rózsával akarnak levenni a lábadról

2013. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De nem tettem meg... És ne mondja senki,hogy nem történt vele olyan,hogy részegen olyat mondott,hogy józanul megbánta..
2013. ápr. 12. 21:29
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha lefeküdtél volna vele sem vagy ribanc. A ribanc nem létezik, csak a pasik kitalálták, mert szerintük egy nő nem élvezheti a szexet annyira, hogy sűrűn csinálja, vagy esetleg több partnerrel.
2013. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mielőtt még ez megtörtént volna,már a sráctól akinek részegen írtam,meg az osztály társaitól is megkaptam,hogy megdugnának..
2013. ápr. 12. 21:41
 15/15 anonim ***** válasza:

10-es: imadlak te vagy a hosnom!!! :D respect :)))

24/L (ellopom az otletet es majd egyszer hasznositom:D)

2013. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!