Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel szakitottunk már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szakitottunk már lassan 10 hónapja. és most kezdtünk ujra beszélgetni. Barátként mit tegyek hogy ujra együtt legyünk?

Figyelt kérdés
és szakitás után sokat vitáztunk veszekedtünk én is voltam mással ö is, de én még mindig szeretem, ő tart tőlem a viták miatt. De most 1hónappal ezelött ujra elkezdtünk beszélgetni.. Hogy tudnék a bizalmába férközni. és hogy tudom elérni azt hogy ujra kezdjük?
2010. dec. 5. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
felmelegítve csak a húsleves jó
2010. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
még a húsleves se'
2010. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!