Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, hogy az igazi szerelem mindent kibír?

Figyelt kérdés

Eddig csak facebookon beszéltem egy lánnyal, mert tőlem 120 km-re lakik. Lehet, hogy hülyeség, de azt írja, hogy szerelmes belém

És én is így érzem. Szóval van arra esély, hogy össze jöjjünk? És arra is van esély, hogy kitartson mellettem egy távakpcsolatban ha csak ritkán találkozunk? Ez miatt félek belevágni. Én 15 éves vagyok, ő 14.


2013. ápr. 13. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jajj de cuki
2013. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Minden ott fog eldőlni személyesen, egyébként én vagyok a fiú.
2013. ápr. 13. 14:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát, necces eset. De ha meg sem próbáljátok akkor esély sincs.
2013. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, van esélyetek. Nagyon helyesek vagytok:D Minden jót:)
2013. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak azért félek ennyire belevágni, mert már ment tönkre egy távkapcsolatom. A lány feladta. :S És félek a mostanitól is. És nem is könnyű a távkapcsolat, de szeretem annyira, hogy kitartsak addig mellette amig többször nem tudunk találkozni és tovább.
2013. ápr. 13. 14:21
 6/14 anonim válasza:

Ha igazán erős a kötődés kitud bírni egy távkapcsolatot is! Én személy szerint nem éltem még távkapcsolatban, de rokonom már igen! Bírható. egyszer lehet hogy úgy döntötök majd már nem bírjátok, de szerintem az alapján amit leírtál semmi gondotok nem lesz csak az hogy nagyon hiányoztok egymásnak!!!! Én sok sikert kívánok!!!

Megéri kipróbálni, hogy ez a lány meddig bírja ezt a helyzetet!! lehet hogy csalódni fogsz, de lehet hogy nagyon boldog leszel!!!! A facebook-ról meg áttérhetnétek a skype-ra talán kicsit személyesebb!!!

2013. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem bírja ki.

Fiatalok vagytok, tele illúzióval, értem a reménykedést. De hidd el, hogy hosszú távon ez nem működhet. Tapasztalat.

2013. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:(((
2013. ápr. 13. 15:03
 9/14 A kérdező kommentje:
De attól hogy neked még nem sikerült, nekünk működhet. Jövőbe nem lehet belelátni.
2013. ápr. 13. 15:08
 10/14 anonim válasza:
Az utolsó koment a jó hozzáállás!!! :) ha szereted lebeszélni úgysem lehet róla! meg minek is amíg nem követed el a saját hibáidat nem érted meg a rossz oldalt. De ha nem kockáztatsz esélyed sincs arra hogy jól süljön el!!! :)
2013. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!