Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek erről az alkatról?

Figyelt kérdés

Lehet vonzó egy ilyen nő?


[link]


Esetleg ez a lány?


[link]


Belefér, ha van rajta ennyi fogni való? Vagy ez már sok? El tudnátok így fogadni, ha amúgy minden másban tökéletesen összepasszolnátok a lánnyal? Tudnátok őt szeretni? Adnátok neki esélyt? Vagy semmiképpen sem kezdenétek ki olyan nővel, akit már van ennyi husi?


Legyetek őszinték! Nálatok ez már kövérnek számít?



2013. ápr. 13. 17:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
55%
Nekem sok, maximum szex egy kanos napon, de semmi járás!
2013. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
41%
nekem szóba se jön
2013. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez az alak nem jön be. Persze, ha nem hanyagolja el magát(ez nem alakfüggő), és van önbecsülése, akkor egyáltalán nem kiábrándító. Szóval semmi undorító nincs benne. Az csak abban van, ha valaki azt hangsúlyozza magáról, hogy undorító. Ez nem lenne akadálya annak, hogy barátok legyünk. De vonzódni valahogy nem tudok az ilyen alakhoz szexuálisan. Nem az én zsánerem.
2013. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
37%
Ma van a dagik világnapja, vagy miafene?
2013. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%

Ha lelkileg összepasszolnánk akkor simán járnék vele! Mindig is a nőiesen telt lányokat szerettem!

F.

2013. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Dogmatix91 ***** válasza:
95%
nekem ez már kicsit sok. Jók a képek, de arra mérget vehetsz, hogy civilben nem így néznek ki.
2013. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%

Kéne olyan fotó is,amin nem kikészítve pózolnak..

Ha lelkileg passzolnánk,akkor persze tetszene a teste is,de én nem azt nevezném feltétlenül nőiesnek,akinek már hurkás a dereka..

2013. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Igaz, végül is ezek modell lányok.


Mondjuk akkor ha civilben valami ilyesmi alkata van a lánynak?


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 13. 17:30
 9/33 anonim ***** válasza:
82%

# 8

A harmadik meg oke, de a masik ketto tul kover, mar bocsi.

2013. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Vagy mondjuk ez?


[link]

2013. ápr. 13. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!