Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok az én helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval én szerelmes lettem egy 23 éves fiúba aki Kolozsváron lakik.Én is Erdélyben születtem de Győrben élek tehát nagyon messze,ráadásul még csak 16 vagyok.Viszont most nyáron megyünk Kolozsvárra és nagyon szeretnék vele valahogy találkozni.Szerintetek mit tudok csinálni,hogy sikerüljön vele találkoznom?
2013. ápr. 13. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
talán vedd fel vele a kapcsolatot, és írd meg neki, hogy szívesen találkoznál vele?! o.O
2013. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megírod neki, hogy mentek Kolozsvárra a nyáron és, hogy szívesen találkoznál vele.
2013. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig meg sok van, beszelj vele, hogy nyaron esetleg talalkozhatnatok de ne elb bele nagyon magad, eleg nagy a tavolsag koztetek, nem igazan latom, hogy oldanatok meg, hogy kapcsolat vagy barmi is legyen ebbol.
2013. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 14. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!