Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elment nővéremmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elment nővéremmel bulizni miközben nekem itthon kell üljek, jogos hogy fel vagyok háborodva?

Figyelt kérdés

Anyám szerint nem, kell a páromnak is egy kis kikapcsolódás néha. De nekem itthon kell üljek, terhes vagyok, 7. hónapban. Oké, ne üljön mellettem mindig, de lehetne kicsit együtt érzőbb. Ő is, nővérem is. Én nem tudok menni sehova, nekik sem kellene elmenni, inni, bulizni. Nővérem mondta a legjobban, hogy ő nem vetetné el a gyereket ha már becsúszott. Akkor most miért nincs annyi esze - ha már egy pasinak nincs - hogy azt mondja páromnak hogy ne menjen el. Majd holnap hallgathatom nővérem beszámolóját egész nap, hogy milyen pasival táncolt. Párom meg egész nap majd fekszik, nem fogunk tudni együtt lenni, hétfőn dolgozik. Ő sem mondta, hogy nem kell neki a gyerek, ide is költözött, de azóta úgy csinál mintha a nővérem lenne a párja, vele mászkál mindenhova.

Ami még zavar, hogy anyám sem ért meg. Apámat meg nem is érdekli a gyerek, ő csak a pénzkidobást látja benne. Olyan mintha csak én várnám ezt a gyereket.

21N


2013. ápr. 13. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jogos.


Ha túl gyakran járna szórakozni (minden héten vagy minden 2. héten mondjuk), és részegen jönne haza folyton, megérteném a problémádat.


Szerintem is jár neki attól a(z alkoholos) szórakozás, hogy te terhes vagy. Ezidő alatt te is nyugodtan elmehetsz a barátnőiddel mozizni, színházba vagy éppen kávézni esetleg koncertre vagy felőlem pizsipartit is csaphattok (sőt akár a pároddal is tarthatnál, alkoholt sem kötelező inni a bulizáshoz), meg lehet ezt beszélni értelmesen is.


U.i.: miért nem éltek saját lakásban/albérletben ha gyereket vártok? A szülők nyakára tán nem kellene szülni, főleg nem ilyen fiatalon.

2013. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jár el naponta bulizni, akkor egyáltalán nem jogos.

Csak kibírsz egy estét a másik nélkül. Foglald le magad valamilyen értelmes dologgal. Mondjuk fogj egy könyvet és olvass. Én biztosan azt tenném.

2013. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Azért elég bizar dolog, hogy a párod a tesóddal jár
2013. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan mért lenne bizarr? Ha jól értem egy fedél alatt laknak, nyilván jóban vannak.
2013. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne üljön melletted mindig, de azért üljön melletted mindig. Holnap például pihenhettek együtt is.
2013. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4- es! Ha a bátyád eljárogatna a csajoddal bulizni, akkor is ezen a véleményen lennél?
2013. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: húgom van és nő vagyok. Ha eljárogatna a párommal bulizni, mialatt én terhes vagyok engem nem zavarna, amíg azt nem heti rendszerességgel teszi. Abban sem a testvéremmel való közösködés zavarna, hanem az, hogy erre ilyen gyakran van igénye, mikor épp családot alapítani készülünk.


Amíg pár hetente vagy havi egyszer így tenne, nem zavarna. Miért is? A testvéremnek is van párja (ahogy a kérdező nővérének is), ugye nem kellene a saját testvéremre féltékenynek lennem? Még ha a kedves párom olyan gerinctelen is lenne, hogy kikezd a testvéremmel, szerintem egy nővér/báty/húg/öcs az, aki biztosan nemet mond az ilyen jellegű ajánlatra sőt még be is árulja. Komolyan nem értem, hol a gond!


Most is előfordul, hogy nekem nincs kedvem menni oda, ahova neki van. Semmi baj. Ő elmegy kocsmába vagy koncertre, én meg elmegyek koktélozni vagy kávézni a barátnőkkel. Na és?


Szóval magyarázd már el: miért is kellene zavarnia, ha ez lenne a helyzet?

2013. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!