Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A testvére exét veszi feleségü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testvére exét veszi feleségül. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki 3 évig járt egy lánnyal, majd szakítottak, de a srác vissza akarta kapni a lányt,még szerette. Eközben a lány a srác testvérével jött össze, és most össze is házasodnak pár év után.

Mi a véleményetek erről a sztoriról? Nem is kell mondanom, hogy nagyon nagy balhé volt, mikor kiderült, hogy a csaj a testvérrel összejött. Azóta csillapodtak a kedélyek, de szerintem ez örökre egy gusztustalan dolog marad. Ti hogy gondoljátok?



2013. ápr. 14. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
áruld el mi ebben a gusztustalan.... két pasi egy nö.... az csak részletkérdés h tesok... semmi gusztustalan nincs ebben
2013. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt hittem haverok exe a férfiaknál is tabu.. nemhogy a testvéremé.. pláne, hogy tudom még szereti is a csajt.
2013. ápr. 14. 12:30
 3/13 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
36%

Egyaltalan nem gusztustalan,csak nehez helyzet.

Ha ok ennyire boldogok,akkor minden jo.

2013. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ebben nincs semmi gusztustalan. nyilván nem 2 dug.ásról volt szó, hha összeházasodnak. persze, biztos szar, h a tesó nője volt, csak azért azt ne felejtsd el, hogy mindenkinek egy élete van. ha a tesó hagyta volna a csajt, csak mert a testvére nője volt, akkor lehet, hogy elszalasztja élete szerelmét.
2013. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ha boldogok és szeretik egymást , nincs ezzel semmi gond.
2013. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretek egy lányt és ő is engem akkor nem számít,hogy a haverom vagy testvérem barátnője volt előtte.Ha már nem az akkor valószínűleg nem ment nekik együtt és nem voltak egymáshozvalók.Ebben semmi nincs
2013. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tabu,nem tabu, helyes, nem helyes... az erzelmek ellen nincs mit tenni, meg akkor sem ha ugy gondoljuk hogy hibazunk.Ilyen dolgok megtortennek, es bar az egyik fel szenved, itt senkit sem lehet elitelni.
2013. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Azt hittem haverok exe a férfiaknál is tabu"


A volt szerelmed nem a tulajdonod. Két felnőtt ember, ha szereti egymást miért ne házasodhatna össze?

Gusztustalan? Olyan szekér után futni, ami elment, na az esetleg.

2013. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
"Azt hittem haverok exe a férfiaknál is tabu.. nemhogy a testvéremé.." Kérdező (#2), a haverom/testvérem PÁRJA az nyilván tabu. De az exe - miután szakítottak már, nem működött köztük a dolog - miért lenne az???
2013. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 fehér héliosz válasza:
Jó testvérek vagytok!!!!!!!!
2013. ápr. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!