Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen félresikerült este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen félresikerült este után mit tennétek?

Figyelt kérdés
30/n vagyok. Tegnap este szokásos baráti iszogatós, bulizós estének indult. A következő pillanatban azon kaptam magam, hogy az egyik kolléganőmmel szenvedélyesen csókolózunk. Nem tudom honnan jött ez az egész de arra emlékszek hogy furcsa ugyanakkor kellemes érzés volt. A baj csak az hogy párom is ott volt a buliban aki persze semmit nem sejtett az egészről. Soha nem csaltam meg, 3 éve nagyon jól megvagyunk de ez most eléggé frusztrál. Elmondjam neki szerintetek, vagy ne?
2013. ápr. 14. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=kIfOjkB17BA


és jól néztek ki a kolléganőddel kérdező?

2013. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondd el persze, nem olyan nagy ügy ez!


Hátha még összetákoltok egy triciklit a csaj bevételével! :D

2013. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szükséges,ezt a szitut nem tartom megcsalásnak.Velem is előfordult már.Mondjuk én elmondtam,de kb. úgy,mintha azt mondtam volna,hogy ittam 1pohár martinit.Semmi gond nem volt belőle.
2013. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te ismered Őt is és magadat is. A legtöbb pasi elég lazán reagál ilyenre, még valahol tetszik is neki, fantáziál vele, de van azaz 1-2% akinek nagyon rosszul esik, ugyanolyan megcsalásnak tartja, stb...
2013. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen elmondanám, fontos az őszinteség! Remélem, nem lesz belőle problémája :)
2013. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!