Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja vagyok együtt a párommal és nagyon zavar hogy mindíg mindent külön-külön fizetünk egyszer se hív meg és nem is ajánlja fel h esetleg ő fiztene Tanuló, nincs még keresete, de nem sokat járunk el! Mit tegyek? Hogy mondjam el hogy zavar?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen megértelek, mert azért lehetne egy kicsit lovagiasabb.

Velem is előfordult ilyen eset, és én megmondtam az akkori barátomnak, ne gondolja azt, nekem az kell, hogy eltartsanak, csak néha jól esne, ha csak úgy spontán meghívna valamire. Végülis bejött, de a kapcsolat nem tarott sokáig mert gyerekes volt még. Szerintem ez van nálatok is, még talán egy kicsit éretlen, és nem tudja ezeket az íratlan szabályokat!

Petranova

2008. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
21 éves úgyhogy más lehet a gond !lehet h az előző barátnőivel kapcsolatos rossz tapasztalatai miatt van ez?
2008. jún. 13. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a fiú fizet dolog szerintem egy elég nagy hülyeség, külföldön amerre jártam nincs ilyen, mindenki fizet magának. Ez természetes, miért neki kéne fizetni? Nem értem.
2008. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez személyiségfüggő, én kifejezetten ragaszkodok hozzá, hogy mindent én fizessek a barátnőm helyett is.

Persze már van saját keresetem is, de ha nem lenne, akkor is ilyen lenne a hozzáállásom.

2008. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért még egy 21 éves fiú lehet gyerekes....hú de még mennyire.

Az hogy külföldön mi megy az bennünket nem nagyon érint.

Szerintem egy férfi legyen férfi. Az én kapcsolatomban a barátom fizet szinte mindent.

2008. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A külföld is egy tág fogalom, én egy másik külföldi országban vagyok, a barátom tart el és azelőtt is mindig ő fizetett mielőtt összeköltöztünk és még volt saját jövedelmem. Szerintem csináld azt, hogy egyszer te fizetsz mindkettőtök helyett, így meglátod, legközelebb ő is meghív-e téged. Ha nem, akkor az már tényleg furcsa és szóvá is lehet tenni mindegy hogyan.
2008. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megértelek, mert ez a "hivj már meg néha valamire" elég ciki egy lány számára. Szerintem egy férfi legyen előzékeny és udvarias, ez nem azt jelenti, h álandóan ő fizessen, te is hivd meg néha valamire. Szerintem finom közöld vele, h ez egy kedves gesztus lenne tőle, és ez néha kell a nőknek :)
2008. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem azt várom el h mindíg ő fizessen,de néha jól esne 1 meghívás vagy esetleg h néha nem hagyná h én fizessek!

nem akarok a kiartottja lenni,de így olyan mintha barátok lennénk hiszen akkor fizet az ember külön ez olyan furcsa nekem az eddigi kapcsolataimban ez nem így volt!

2008. jún. 13. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok a pasiaim is 14-15 évesek voltak...de mindig megkérdezték h kérek e valamit...hát ez eléggé kínos helyzet...de szerintem fizess valamit te aztíán ha ezt majd a késöbbiek során viszonozza akkor minden ok...de ha nem ...hát akkor eléggé udvariatlan...:S:S:S
2008. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

LEgközelebb fizess csak te!! és ha azt mondja h nemár ne hozd kényelmetlen helyztbe h kifizeted az övét is akkor mond azt neki hogy LEgközelebb meg te fizetsz okés?

és akkor vagy veszi a lapot és cselekszik.vagy nem jön össze a szitu.de én szurkolok.:)

2008. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!