Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miért egy ingyenélő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért egy ingyenélő parasztot választott helyettem?

Figyelt kérdés

Nem véletlenül neveztem így a lányt, miközben valójában sajnos semmi nincs köztünk. Ez a lány, aki egyébként az osztálytársam is, képes volt egy világ parasztját választani helyettem. Erről a senkiről úgy ahogy van, egy k*rva pozitív dolgot nem tudnék mondani: egy alkoholista, bunkó nyomorék, aki már meg is bukott valamikor, mert egy évvel fiatalabb a lánynál, de mégis egy évfolyamra járnak, külön iskolában természetesen: ez a segg egy legalja szakiskolában "tanul", a lány pedig egy jó nevű gimnáziumban, akárcsak én. Ha mindez még nem lenne elég, ráadásul cigány is (ne értsetek félre, ezt most nem előítélességből írom).

Azt nem értem meg, hogy egy kedves, okos, barátságos és ráadásul kifejezetten szép lány hogyan volt képes volt egy ilyen legalja tahóval összeállni, miközben jól tudja, hogy én mennyire szeretem, mindent megadnék neki, és nagyon nem mellékesen én nem állatként viselkedek vele és másokkal sem. Szerintetek hogyan szerezzem meg magamnak a lányt, úgy hogy ne legyek erőszakos, de legalább ettől a vadbaromtól elválasszam, mert nem bírom elfogadni, hogy életem szerelme képes volt összeállni egy ilyen sötét f*sszpóval! :S :@


2013. ápr. 14. 17:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerinted csak mert szakiskolába jár lenézendő? Elárulom neked, hogy a párom is szakiskolában tanult, majd lediplomázott, most pedig jól menő vállalkozása van..

A gimnázium nem jelent semmit, kitörülheted vele a feneked, ha csak azt végzed el. Ha idősebb, az is lehet hogy évvesztes volt!

2013. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
remélem szerencsétlen lány menekül előled mint a pestis elől, a stílusod alapján egy akaratos hülyegyerek vagy, aki most veri magát a földhöz mert nem kapott meg valamit amit akar. minden további nélkül el tudom képzelni, hogy a másik srác jobb ember nálad.
2013. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!