Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttatok ekkora bunkó parasztot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok ekkora bunkó parasztot?

Figyelt kérdés
Harmincas éveimben járó nő vagyok, és kb egy hónapja megismerkedtem egy 47 éves, elvileg érett gondolkodású férfivel. Sokat beszélgettünk telefonon is. Egyik ilyen beszélgetésünk alkalmával, amikor is ő hívott engem, egy idő után közli, hogy éppen a wc-n ül miközben velem beszélget, és éppen sz.rik! Ráadásul taglalta is hogy milyen szagosra sikeredett! Hirtelen azt sem tudtam sírjak vagy röhögjek? Hamarosan ki is dobtam az illetőt. Hogy lehet valaki ekkora paraszt ennyi idős létére?

2012. márc. 4. 14:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly?
2012. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

xDDDDDD

Túlzásba ment az őszinteség...

2012. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Az a szörnyű hogy ez komoly! Annyira undorító és visszataszító! A gyomrom forgott tőle, de közben röhögnöm is kellett!
2012. márc. 4. 14:20
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég vicces lehetett XD tényleg bolond!
2012. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire azért nem kellett volna öszintének lennie az biztos.Megkérdezted mit csinál éppen?
2012. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva most is röhögök rajta, de a hányinger is kerülget. Oh és szerinte ez természetes! Bakker, ennyi idősen így "gondolkodni".
2012. márc. 4. 14:23
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 éves pasi vagyok.szoktam hülyéskedni de ennyire azért nem engedném el magam az biztos.:-)
2012. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Dehogy kérdeztem mit csinál! Beszélgetünk, beszélgetünk, erre magától benyögi hogy éppen mit csinál. DD
2012. márc. 4. 14:25
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Mondhatta volna ,hogy ilyan vicceset mondtál ,hogy beszart.Bocs..:-)
2012. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kedves 37 éves pasi! Feltételezem hogy több eszed van mint annak az idiótának. Így viselkedni egy nővel a kapcsolat elején? Folynak a könnyeim a nevetéstől! DD
2012. márc. 4. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!