Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet összejönni egy kerekesszéles fiúval?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm kerekesszékes és egy nagyon szép kedves barátnőt szerzett magának. Nem értem ilyen hogy történhetett, amikor tudtommal egy nőnek olyan férfi kell aki mellett biztonságban van erősebb nála, felnézz rá stb.
2013. ápr. 14. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hihetetlen, de egy kerekesszékes férfi mellett is érezheti magát biztonságban. A szerelem csodákra képes.

Én is mozgássérült vagyok, szerencsére nem kerekesszékes és segédeszközöm sincs, de nehezen járok és nagyon látszik, hogy gond van. Még is van egy mások által bombázónak nevezett barátnőm. Ők sem értik, ez meg hogy lehet. Én kellek neki, én tudom megadni neki azt amire vágyik. Nem vagyok milliomos, nincs nagy vagyonom, nem azért szeret.

2013. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik ez a férfi messze magasan veri a pasimezőnyt-így:)
2013. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy felnézzen rá, miért akadály a kerekesszék? Attól még, hogy valaki fizikai értelemben nem tud megállni a lábán, még lehet talpraesett ember. És attól még, hogy nem tud segítség nélkül járni, még lehet talpig férfi.
2013. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
1 Ment a zöldkéz:)
2013. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
3 Pontosan:)
2013. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

jaaajjj te kis irigy dög!:D


a többit már leírta az első:)

2013. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én is ebben a cipőben járok, illetve székben ülök és nem értem, h ez mért akadály... ha meg értem, akkor ez nem a mi akadályozottságunk... :)
2013. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Már érted? Nekünk ez nem akadály, ez csak egy állapot, ennyi, semmi több!

2013. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hola Señor! Noss! Kedves kérdező gondolom te pasi vagy és rohadtul féltékeny erre a kerekesszékes "barátodra" mert a barátnőjéről azt mondtad hogy csinos helyes tehát csak külső dolgokat. Nem mondom hogy tutira értek a nőkhöz viszont azt megtanultam hogy többre becsülnek egy olyan pasit aki bevallja hogy nem tud villanytszerelni és szakembert hív mint az olyat aki megcsapatja magát, leesik a létráról és akkorm ég a lány ápolhatja. Szerintem tanulhatnál ettől a kerekesszékes sráctól mert gondolom ő sosem volt féltékeny a két egészséges lábadra míg téged zavar mondhatnám ssza a csőröd az ő sikere. Hát ideje összekapnod magad és felhagyni az ilyen gondolodásmóddal mert erre tutira nem vevők a csajok ha egy pasi egy másikat próbál lejáratni!
2013. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Buta, túlhaladott gondolat. Bárkit meg lehet szeretni, még egy kerekesszékest is. Ettől függetlenül még érezheti magát biztonságban. A biztonság nem csak azt jelenti, hogy egy betörő támadásakor a férje eléje ugrik és megvédi őt. Sokal többet jelent az érzelmi biztonság. Közös erővel és szeretettel mindent meg lehet oldani.
2013. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!