Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mi az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi az oka annak, hogy nem akartok házas vagy parkapcsolatban lévő férfivel összejönni? Mindenre kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
1. Nem szeret. 2. Sz@r személyiség. 3. Nem akarok belenyúlni más kapcsolatába 4. Undorító a felvetés is. Ha más nőt akar, először hagyja ott az előzőt.
2013. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert valójában (még ha nem is mondjuk ki) mindenkiben életünk párját keressük. Házas, párkapcsolatban lévő pasival pedig erre kicsi az esély, egyrészt nem kellene olyan, aki képes megcsalni a párját, mert akkor minket is képes, másrészt nagyon kicsi az esély, hogy tényleg annyira sz*r a kapcsolata, hogy kilépjen. Jellemes, határozott pasit keresünk, aki nyílt lapokkal játszik (a feleséggel is).


Én a magam részéről akkor állok le házas pasival, ha

1. nyíltan csinálja, tehát a feleség is tud róla

2. én sem akarok épp elköteleződni, komoly kapcsolatot (de ilyen időszak nagyon ritkán van egy nő életében)

2013. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A pasimon nem osztozok... a többit már leírták az előttem szólók.
2013. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert ha képes elhagyni a társát miattam, akkor engem is képes lesz elhagyni másért. Ilyen pedig nem kell.
2013. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"1. Nem szeret. 2. Sz@r személyiség. 3. Nem akarok belenyúlni más kapcsolatába 4. Undorító a felvetés is. Ha más nőt akar, először hagyja ott az előzőt."


1- És ha nem tartós kapcsolatról van szó? Tehát egy kapcsolatban feltétlenül a szerelemnek kell dominálnia?

4- Pontosabban mit gondoltok undorítónak?

2013. márc. 9. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, olyannal jönnék össze akit szeretek. Ez az "összejövés" lényege. Ha csak szexelni akarnék, nem jövök össze vele, és amúgy akkor meg már nem kezdek egy kapcsolatban lévő emberrel. Van ezer másik...

Undorító, hogy egyesek a párjuk háta mögött mit művelnek, csak tudnám akkor miért vannak velük... Persze igen, ezer oka lehet, hogy miért vannak még is velük, de biztos vagyok benne, hogy ha a párjuk tudná mit művelnek, nem lennének együtt..de persze arra nincs merszük, hogy nyílt lapokkal játszanak...

2013. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert bennem személy szerint van annyi tisztelet, hogy nem fogom tönkretenni mások kapcsolatát. Ha már nem szeretné a feleségét/barátnőjét akkor is visszautasítanám, mert először a régi kapcsolatát zárja le, és azután kezdjen bele egy újba.
2013. márc. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!