Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet összejönni egy kerekesszéles fiúval?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm kerekesszékes és egy nagyon szép kedves barátnőt szerzett magának. Nem értem ilyen hogy történhetett, amikor tudtommal egy nőnek olyan férfi kell aki mellett biztonságban van erősebb nála, felnézz rá stb.
2013. ápr. 14. 19:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

nem nagy cucc... én szinte vak vagyok és nekem is van egy bomba nőm:) (megnéztem jó közelről, úgyhogy tuti jól néz ki;) )


szóval nem a csajokban és nem bennünk, kriplikben, van a probléma:)

2013. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Jó olvasni benneteket:)szinte mindenkinek ment a zöldkéz:)
2013. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
így [link]
2013. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem minden a külső..
2013. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó látni/olvasni, hogy csak te vagy ennyire abberált barom:)
2013. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
pont ugyanúgy lehet vele összejönni mint bármilyen más pasival. Lehet hogy kerekesszékes, de attól még férfi.
2013. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kettőtök közt nem az a szék a legnagyobb különbség? Hm? :)
2013. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!