Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondjam meg a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam meg a leendő pasimnak hogy borderline-os nő vagyok?

Figyelt kérdés
Minden álomszép pont ugy mint ahogy a nagykönyvben megvan irva,lángol a szerelem,csak mostanában már nemt udom kontrollálni az érzelmeimet indulataimat és ez neki is feltűnt...de attól félek hogyha megmondom neki h borderline személyiségzavarom van rákeres Google-n megijed és kiábrándul :( Nem tudom most mit tegyek...
2013. ápr. 14. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
közöld vele minél előbb, később sokkal többet ronthatna a helyzeten.
2013. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom mit jelent ez. Nem is hallottam róla.
2013. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a borderline-t csak ilyen mondvacsinált "betegségnek" érzem. Szerintem legtöbb ilyen ember bebeszéli magának, hogy ez a baja. Tünetek ráhúzhatók az emberek nagy részére. Foglalkozz személyiségfejlesztéssel, gyógynövényekkel, bach virágterápiával, agykontrollal, meditációval, sportolj, triptofán is sokat segít, aludd ki magad minden nap.
2013. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Fogd már fel hogy ezt nálam diagnosztizálták a felnőtt pszichiátrián!!!Nagyon sokáig ott laktam! Ez nem egy ilyen mondvacsinált betegség!
2013. ápr. 14. 23:18
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Ajánlom megtekintésre a "Pszichiátria - A halálipar" című filmet!
2013. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
akkor ha ez így van, légyszíves az igazat megmondani neki, legyél őszinte, mond el Te milyen vagy N
2013. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
5- ös. Ugye ez nem a szcientológia filmje. Mert attól az isten mentsen meg mindenkit.
2013. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeret akkor nem fog elhagyni ha elmondod neki.Amúgy ennek mik a tünetei?
2013. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Viselkedésük szélsőséges, kiszámíthatatlan. Indulatosak, gyakran manipulatívak, jeleneteket rendeznek, máskor visszahúzódóak, akár teljesen regresszív állapotba is kerülhetnek. Időnként pszichotikus tünetek is megjelenhetnek. Gyakran szenvednek éppen önmaguktól is, nincs stabil, kialakult énképük.

Gyakran feszegetik az erkölcsi normák határait

Hiányoznak a hosszú távú célok, elképzelések, önálló életvitelük nehézkes, gyakran feszegetik az erkölcsi normák határait, nem ritka a törvénnyel való ütközés sem. Jellemzőek a párkapcsolati nehézségek, gyakori, felelőtlen partnercsere, kisebb-nagyobb törvénysértés, drog-, alkoholfogyasztás. Önpusztító életmódot élnek, gyakoriak az öngyilkossági fenyegetések, kísérletek is. Rendkívül félnek az egyedülmaradástól, szeparációtól, unalomtól. Állandó élménykeresés, kifejezett törődésigény jellemzi őket.


Én viszont SOHA nem csalnám meg a páromat és ezt ő s tudja :) Amúgy még sokféle tünetet tudnék mondani de ezek a legáltalánosabbak.

2013. ápr. 14. 23:31
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok, és szerintem minél hamarabb mondd el, én legalábbis az első komolyabb beszélgetésünkkor elmondanám, nemcsak hogy rákészítsem, hanem mert a részem, én fontosnak tartom magamban. Bár ez már egyéni hozzáállás, de akkor is, minél hamarabb.
2013. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!