Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondjam meg a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam meg a leendő pasimnak hogy borderline-os nő vagyok?

Figyelt kérdés
Minden álomszép pont ugy mint ahogy a nagykönyvben megvan irva,lángol a szerelem,csak mostanában már nemt udom kontrollálni az érzelmeimet indulataimat és ez neki is feltűnt...de attól félek hogyha megmondom neki h borderline személyiségzavarom van rákeres Google-n megijed és kiábrándul :( Nem tudom most mit tegyek...
2013. ápr. 14. 23:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, és azt is szépen, hogy mi ez, Nálad mivel jár, így nagyjából tisztábban fog látni és nem csak interneten olvas utána.
2013. ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

harmadik, te egy idióta vagy. a pszichés betegségek nem beképzelt marhaságok meg figyelemfelkeltés, el nem tudod képzelni milyen nehéz együtt élni néhány ilyennel (sosem egyesével járnak), nem segít rajta az erőltetett vidámkodás meg a hülye virágszagolgatás. az ilyen ostobák mint te pedig még csak rontanak is az ilyen betegségben szenvedők állapotán. maradtál volna csendben, ha egyszer nyilvánvaló hogy ennyire nem értesz hozzá.

kérdező, neked pedig már az elején el kellett volna mondanod, mert azért ez nem egy kis dolog, és ha valaki nem tudja vagy nem akarja kezelni, joga van tudni mielőtt belerángatod. nekem is ment már tönkre kapcsolatom, amikor 2 hónap után ültem le vele és mondtam el neki hogy ez nálam nem időszakos, hanem folyamatos, azonnal szakított is velem és nagyon sokáig került, mert ő nem akarta a nyakába venni ami ezzel jár.

2013. ápr. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg minél előbb mond el neki,mikor úgy érzed,hogy alkalmas rá az idő.
2013. ápr. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

azt olvastam bordenline :D (az lapos mellűt jelent - bordavonalas)

amúgy meg ikább most derüljön ki, de mond neki hogy nem olyan súlyos...

2013. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem mertem elmondnai neki...túlságosan félek hogy elhagy...vagy hogy akkor már nem leszek olyan jó a szemében...Miss Tökéletes :) De majd később elmondom szerintem.
2013. ápr. 20. 09:50
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tisztességes ha elmondod. Az én párom is borderlineos. Így hogy ezt tudom, sokkal jobban oda tudok rá figyelni, illetve azzal is tisztában vagyok, hogy az indulatok meg a visszahúzódás váltakozása nem az én személyemnek szól.
2013. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
én is ettől félek most..a borderline miatt váltunk el a barátommal, nem bírta a velem és a környezetemmel járó stresszes helyzeteket. (semmi pénzért nem okoznék másnak rosszat, sajnos odáig még nem jutottam el hogy magamnak se okozzak..)"idegenekkel" nem merek enniyre őszinte lenni, de átverni sem szeretnék senkit. csak az ismeri, hogy mivel jár ez a személyiségzavar akinek van köze hozzá. mindig is hiányzott az a fajta bizalom és közelség amit egy társ vagy család képes nyújtani,el kéne fogadnom hogy egyedül, más formában tervezzem a jövőmet. Ha olvassa más borderline.os, kíváncsi vagyok a véleményetekre, ti tudtok hosszú távon tervezni, kapcsolatban élni?nekem max 24óra amit előre látok vagy még annyi sem..:)
2014. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!