Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyet mondhatok nyíltan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet mondhatok nyíltan a barátomnak, vagy ez így erős?

Figyelt kérdés

Nagyon boldog vagyok vele, komolyan életem legszebb fél éve volt ez, mióta őt ismerem, nagyon vonzódom hozzá, és amúgy is lelkileg is kötődöm hozzá nagyon, és csomó olyan dolgot csinálunk együtt, amire mindig is vágytam, ilyen felhőtlen örömben tényleg nem volt még részem.

Viszont úgy érzem, hogy ez a kapcsolat semmiképp nem tarthat örökké, és bármennyire is boldog vagyok vele, ez csak "időpazarlás", ha túl sokáig együtt leszünk, mert örökké úgyse lennénk.

Mondhatok neki ilyet, vagy ez így durva azért? Csak nem érzem korrektnek, hogy én ezt gonodlom a kapcsolatunkról, és ő ezt nem tudja. Persze lehet, hogy ő is ugyanígy van ezzel, és akkor jobb is ha ezt megbeszéljük. Vagy nem? Nem szeretném ezzel bántani, mert tényleg minden a lehető legjobb vele, de úgy igazán nem érzek magamban semmiféle elköteleződést, és szerintem nem is fogok az irányába.

22L


2013. ápr. 14. 23:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Problémák úgyis jönni fognak maguktól, szóval nem kell keresni őket. Inkább örülj neki, hogy örülhetsz, mert nincs baj. Később még visszafogod sírni ezt a gondtalan időszakot, ezért élvezd amíg tart.
2013. ápr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok, de még én sem értem a logikádat. Én bármit megadnék egy ilyen kapcsolatért, ahol nem az állandó problémákkal kell megküzdeni, hanem csak élvezni kellene azt, hogy jól érezzük magunkat egymással. Nekem bezzeg még nem volt ilyennel dolgom.


Amúgy szerintem ezt bárhogy fogod neki tálalni, mindenképpen megbántod vele, hacsak nem ő is így gondolja, de ezt én kizártnak tartom.

2013. ápr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyetek fel egy jelzálogot és két uzsorakölcsönt, mindjárt érezni fogod a mélységet, és lesz mit "együtt leküzdeni"...
2013. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hát....ez így elég durva ! de ha mindenesetre el szeretnéd mondani az érzéseidet , hogy mit érzel akkor valahogyan egy kicsit finomabban kell megmondani ! DE azért arra számíts hogy ha ő nem így érzi akkor rosszul fog rá reagálni. :(
2013. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!