Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Titeket utasított már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket utasított már vissza nő? Hogy tegyem túl magam azon hogy visszautasítottak?

Figyelt kérdés
28 éves Férfi vagyok, de még nő nem utasított vissza. Egyszerűen ilyet még nem tapasztaltam, hogy tegnap egy nekem tetsző lány visszautasított. Hogy szedjem fel? Mit tudok tenni hogy ezt átvészeljem?
2013. ápr. 15. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ó, az az átkozott férfiúi önérzet :)) hát küzdj, mi mást tehetnél? de ezt a lányt, szerintem ne felszedni akard, az nem fog menni. első olvasatra kicsit több esze van annál, mintsem, hogy hagyja ezt.
2013. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A férfi egó "még nő nem utasított vissza".

Hát látod,mindenkinek azért te sem lehetsz az esete.

Egyébként kűzdj érte,de ne legyél túl rámenős!

2013. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy látszik még kevés nőnél próbálkoztál ha még nem utasítottak vissza. Többet kellene csajozni.
2013. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as

szerintem azért 32-bol 1 visszautasítás nem olyan rossz átlag, hidd el sokat csajozok

2013. ápr. 15. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
mert neki nem tetszel...na puff.....miért, kötelező, hogy mindenkinek bejöjj, és mindenki megdugassa magát veled? mekkora szánalom vagy, ember....
2013. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"szerintem azért 32-bol 1 visszautasítás nem olyan rossz átlag, hidd el sokat csajozok"


Ha ez igaz, inkább neked kéne tanácsokat osztogatni.

2013. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!