Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 26 éves szűz srác vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves szűz srác vagyok. Hogyan tudnék közvetlen lenni a lányokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


26 éves srác vagyok, már főállásban dolgozom, egyébként informatikus. Nem volt még barátnőm, se tinikorom, mert folyamatosan csak a számítógépekkel foglalkoztam. Nem tanultam meg szocializálódni, chat-eken ismerkedtem, tinédzser koromban a legjobb barátaim interneten voltak, akikkel soha nem is találkoztam élőben. A barátnőzés akkor egyáltalán nem érdekelt. Nem tanultam meg sem nőkkel, sem férfiakkal meghitt kapcsolatokat kialakítani. Bár barátkozni már csak-csak tudok lányokkal, de közel kerülni hozzájuk nem, míg irigykedve nézem csak, ahogy mások tök könnyedén, lazán, nevetve megérintenek, megölelnek, megsimogatnak olyan lányokat, akiktől valójában nem is biztos, hogy akarnak bármit is. Szerencsétlenségemre, ezek az "aláfestések" sajnos kellenek egy mélyebb kapcsolathoz, legyen az akár baráti, akár párkapcsolat. A kérdésem az volna dióhéjban, hogy hol tudnám megtanulni a gyengédség, a meghittség, a szeretet megfelelő kifejezését?



2013. febr. 28. 20:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
5%

Erősíted azt az(egyébként téves) teóriát,mi szerint az informatikusok mind gyökér szüzek(a gyökér a viselkedésre,nem a szüzesség miatt)...

Pedig nem mind az.

2013. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
ez miért is gyökérség?
2013. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy nem tudsz a lányokkal kapcsit kialakítani, mert nekik a Majka-típus kell... :(
2013. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek maguknak állítanak akadályokat. Ha ismerkedni akarsz akkor fogod magad, odamész és elmondod mit akarsz, normálisan viselkedsz vele, mint mondjuk... nemtom, mint a kutyáddal viselkednél akiről tudod hogy nem fogja leharapni a kezed, nincs mitől félned, a másik ember is csak olyan mint te. Semmi extra. Viselkedj természetesen, ne állíts magadnak akadályokat.
2013. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
azért ne szólíts minden lányt Blökinek
2013. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

hali *.*

21 éves lány vagyok. én tinikorom dettó ilyen volt :) de olyan szinten, hogy képes voltam proginfóra felvételizni de hamar rájöttem, hogy a matek nem az én világom csak a programozás (amit proginfó óta rühellek úgy amúgy)...

én is a "gyökér" geek kategória vagyok. nem csak azért mert sokat játszok...ez máskérdés, van olyan geek aki azért geek mert gamer és ezért geeknek tartják. és vannak a tipikus geekek akik azért tartoznak a geek kategóriába mert okosak, értenek a matekhoz, értenek a géphez. na a matekot leszámítva a második csoportba tartozok :)

nekem is legjobb barátaim is online barátok és ez nem is gond nekem, sokkal jobb így szerintem. mai napig jobb szeretem a virtuális barátságokat egyébként. ott nincs az, hogy most épp tetszik e pofira a másik vagy sem :D


ez volt a háttér sztorika :D

a lényeg, hogy mindezek ellenére van egy párom 4 és fél éve (nem online kapcsolat mielőtt valami szellemes beszólná). vele is online ismerkedtem meg. szerintem te is próbálkozz valahogy online. haver mutatott egy képet (őt épp 2-3 éves korom óta ismerem úgy kb szal ő személyesen is ismert barát) és megtetszett rajta egyetlen srác (osztálykép volt egyébként). elkértem msn címét hosszas könyörgések árán (mert haver nem akarta megadni). fél év msn dumcsi után taliztunk, 3-4 hónappal első tali után összejöttünk.


namost. én is nehezen ismerkedek. kb olyan lehetek, mint te. de ha van egy alap kapcsolati szint, amit pl online kiépítek, akkor teljesen más vagyok. szerintem neked is ez kellene, hogy online haverkodsz 1-2 lánnyal aztán elhívod őket pl sétálni (azért ne moziba, mert ott aztán beszélgetni nem tudtok semmiről pedig az első tali azért arról kéne szóljon, hogy ténylegesen megismeritek egymást. mi amúgy nagyon sokat sétálunk a mai napig is, mert az egy kellemes közös program.) vagy fagyizni (ha épp nyár van). így már nem érzed majd magad annyira frusztráltnak, hogy "úúúristeeen egy nő van a közelemben most micsináljaaaak :O". szóval érted, könnyebb lesz a dolgod ^^

2013. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Enyhébb mértékben hasonló cipőben járok, bár én nem érzem ennyire problémának a dolgot magamnál, mert jó a szövegem, ha nagyon akarom, de társaságban kényelmetlenül tudom magam érezni, és én is sokat ülök gép előtt...


Az aláfestések, a könnyed, laza viselkedés csak melléktermék, és nem feltétlenül kellenek ahhoz, hogy elkezdj közel kerülni valakihez, bár kétség kívül előny. Azért lazák, könnyedek, mert egyrészt megszokták, gyakorlottak benne, másrészt ilyen a természetük, kinyílóbbak stb.

Ha te nem vagy ilyen, de így próbálsz meg viselkedni, az nagyon műanyag érzés lesz neked is és a lánynak is.


Tehát nem a mozdulatokat kell utánozni. Szerintem a gyengédség belülről jön: ha tetszik valaki, szeretsz valakit, akkor szeretnél hozzá közel lenni, megérinteni stb.

Amíg nem vagyok együtt a lánnyal, nálam ez megfordulhat, és nem merek hozzáérni egyáltalán, mert annyira "tisztelem" stb.

De ha már ott tart a dolog, akkor nekem ez magától jött, és igazából nehezen tudom elképzelni, hogy ez ne jöjjön magától másnál is.


Végső esetben, ha már közel tudtál kerülni a lányhoz, akkor bevallhatod neki, hogy nem vagy nagyon gyakorlott, és hogy mondja el neked, hogy mi esne neki jól.

Nem hiszem, hogy egy ilyen dologra lenne külön tanfolyam...

De am itt egy videó bevezetőnek esetleg:

http://www.youtube.com/watch?v=UanbbimxjYY

2013. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
keress rá a PUA világra, nekem sokat segített!
2013. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

én is infós akarok lenni :D amúgy neten való ismerkedős jó ötlet, nem kell társkereső szarokra regizni meg ezek, egy közösségi oldal tökéletes, mondjuk a fb, ott vannak ezek a jelölgetős csopik,(rengetegnek vagyok a tagja) és szimplán ráírsz egy szimpi csajra, és dumcsiztok, beszélj úgy vele mint ha csak barát lenne, és nem kell csupa csöpögős duma sem!!! vagyis én azt nem bírom....

és ne az legyen a fő célod hogy becsajozz, mert akkor tuti hogy nem fog sikerülni, inkább keress csaj havert, és majd kialakul köztetek valami.

ja amúgy csaj vagyok mellesleg :)

Nem lehet megtanulni a gyengédségek, ez szerintem jön magától ha úgy adódik,

2013. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

infós lányok!! *.*


(na jó, csak vicceltem, velük sem merek beszélgetni)

2013. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!