Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 17 éves lány akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 17 éves lány akivel nagyon jóban vagyok, bevalottam neki mindent, azt mondja még várjak, de lehet nem is akarja ezt. Meddig még?

Figyelt kérdés

Most komolyan? hadjam inkább vagy még törödjek vele? így nagyon rossz érzés, hogy tudom bármikor elmehet.

Amúgy nagyon kedves velem meg minden, suliban is egész nap rajta lógok. 18/F


2013. ápr. 15. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
XD
2013. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:)) hát nézd. ne lógj rajta. az cink, ha egy pali lóg egy csajon. várd meg amig ő keres. és szerintem ha ő azt mondta, hogy várjunk, az felér egy nemleges válasszal. Baráti faktorban vagy, nehezen billenhetne át szerelmibe. bár az esély megvan, de mérlegelj, megéri-e őt ilyennek kitenni, ÉS ha mégis sikerülne összejönni, milyen következményekkel járna az, ha szakítanátok... --Chocky--
2013. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ő is akarja és azért akar várni még, hogy megvédjen Párnanacitól például:

http://www.youtube.com/watch?v=W-LwiZK8WGs

2013. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaja. Tényleg ne lógj rajta.

Vagy szereti ha valaki rajong érte, és csak erre "használ", vagy csak nem volt elég kemény ahhoz határozottan nemet mondjon. Az hogy nagyon kedves veled, nekem inkább az első verziót sejteti, a kedvességével, a sejtetéssel tart talonban és gyűjti be az imádatodat. Szerintem mindenképpen felejtős. Ha esetleg meg akarod tudni melyik, akkor dumálgass, hülyülj egy másik lánnyal. Ha erre közeleduj Hozzád, akkor sanszos hogy a viszonzatlan imádatodra hajt. És ekkor kell elküldeni szerintem a p*csába.

2013. ápr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!