Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csak baratnak kellek?

Figyelt kérdés

28 eves vagyok, mar fiatal korom ota csak noi barataim vannak nagyon jol kijovok veluk. Ferfi baratom csak egy van regen nem is volt. Mindig inkabb a nokkel talalom meg a hangot. Azt mondjak mindig hogy en milyen rendes, megbizhato, jofej vagyok az idealis ferj, ezt idegeneknek is mondjak nem csak nekem, de amikor oda kerul a sor hogy kozelednek barmelyikuk fele, akkor jon a ne rontsuk el ezt a jo kapcsolatot, maradjunk csak baratok, majd talalsz neked valo lanyt szovegek.

Ebbol arra kovetkeztettem hogy baromi csunya lehezek, maskepp mar ramvetettek volna magukat. Amikor errw kerul a szo azt mondjak hogy nagyon sok nonek bejovok meg blablabla. Ja csak pont annak a 20nak nem akivel joban vagyok es szingli mind


Szerintetek?


2013. ápr. 15. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Dettó. Sablonduma tőlük a "hagyjuk már" helyett.
2013. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

csúnyán fogalmazva, de barátnő-státuszban vagy náluk, valószínű ezért nem látják benned a férfit, aki potenciális partner lehetne. talán ez miatt, hogy ennyire értesz a nyelvükön...kicsit olyan lehet, hogy nem azt látják benned, hogy hódítással közeledsz feléjük, hanem barátkozással. lehetséges, hogy hozzászoknak ehhez az érzéshez, és kényelmesebb "tartani" egy barátot, mint belemenni egy kapcsolatba. de ez csak egyéni vélemény, lehet, hogy hülyeség :)

23L

2013. ápr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ffi-női barátság meg nem létezik, szóval komolyodj már
2013. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

valszeg őszinte, nyitott, kedves, megértő és rendes vagy, minden tulajdonságod megvan, hogy egy nő ne nézhessen Rád férfiként.

A nők rendszerint azt akarják hallani, amit gondolnak (taktika vs őszinteség), szeretik a titokzatos férfiakat (félinformációk vs nyitottság), szeretik, ha egy férfi határozott (dominancia, elvárások vs empátia), szeretik ha egy férfi kicsit bunkó (bunkó stílus vs rendesség).

2013. ápr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igaza van az előzőnek. engem is cseréltek már bunkóra.
2013. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Missi_Key ***** válasza:

nem tűnsz melegnek? komolyan..ez a csak női barátok arra utalhatna..

amúgy meg, már az elején tisztázni kell mit akarsz. ha barátságot, viselkedj barátként, ha többet akk meg viselkedj is úgy.

2013. ápr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tűnök melegnek, sőt. Hiába próbálok máshogy közeledni, betesznek ebbe a skatulyába azonnal :(

Bunkózni meg flegmázni nem tudok :(

2013. ápr. 16. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

a nem tűnsz melegnek kérdés megint arra utal, hogy ez a nő, aki ezt kérdezte, már a kérdéséből elárulta nem tekinti férfiasnak a rendes srácokat.

NE próbáld meg megérteni, miért nem jó ez a nőknek. Hiszen férfiak között is az a szimpatikus, akivel együtt lehet működni, beszélgetni, őszinte, jófej és megértő.

De a nők számár max. barát.

Testvér, fogadd el, ez egy evolúciús dolog, nincs értelme ellene hadakozni.

Ne változz meg egyetlen nő kedvéért se, hiszen valszeg remek srác lehetsz, de tudnod kell, hogy ez számukra nem vonzó. Tehát taktikázz. Hidd el, a férfiak kb 5%-a születik nyers, domináns, irányító alfahímnek, és jellemzően gyűlölik is őket a férfiak, mert sokszor bunkóak, primitívek és egoisták, de a nők erre gerjednek. Szóval ha ne mis kell alfahímnek kiadnod magad (ezt amúgy sem tudod imitálni), de eljátszhatsz dolgokat (gyakorlással persze), hogy rosszfiúsabb, határozottabb légy. Ha pedig lelkiismeret furdalásod lenne, hogy "ez nem Te vagy" és a lány "valójában nem beléd szeretett", nyugtasson meg a tudat, hogy taktika nélkül észre sem vettek volna férfiként.

Sajnos azonban azt el kell mondanom, hogy ha egy férfi megtanul csajozni és gyakorlott lesz, azaz megérti mi kell a nőknek, párhuzamosan ezzel ösztönösen le is kezelni a nőket, kb. azon az alapon, hogy: "rendben r*ibanc, ha nem értékeltél amíg rendes srác voltam, most szenvedj a s*ggfej énem miatt, csak megduglak és eldoblak". Hogy ez nem okozzon a személyiségedben törést, el kell különítened, ahogy a férfiakkal bánsz és ahogy a nőkkel. Lenézés nélkül nehéz csajozógépnek lenni, mert örökké visszaesel abba az állapotba, hogy figyeled mire vágyik a nő, jófej vagy, nyitott, rendes, szóval kezdődik minden előről.

2013. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Missi_Key ***** válasza:

4-es, 8-as :D..

lehet úgy is dominánsnak lenni hogy nem nézed le a partnered... persze ezt nehéz megérteni annak aki nem olyan, de hogy szemléltessem egy elég sz*r példával: egy nő lehet úgy is sexis hogy közben apácaruhát visel.

2013. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!