Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szánalmas, ha férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, ha férfiként feladtam, hogy kapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, aki feladja, kiesik a játékból. De úgy érzem ez a játék egyszerűen egy baromság. Én a lelkem kitenném egy nőért, még csak nem is nézek ki rosszul. 25 vagyok. 14 éves kis srác korom szeretnék egy épkézláb párkapcsolatot, de 3 hónapig volt a max. amit össze tudtam hozni. Ez már olyan ciki, hogy még a barátaim is előtt is letagadom:D

Van munkám, diplomám, pénzem, sportolok, nem rossz a külsőm, de képtelen vagyok összehozni egy normális párkapcsolatot. Gyakorlatilag minden nőnek valami pótlék lennék, nekem sírják ki az exeiket, de én ehhez nem asszisztálok, nem alázom meg magam. Úgy döntöttem nem álmodozom többet, feladom, és nem akarok párkapcsolatot. Képtelen vagyok tovább reménykedni és keresni. Tíz éve már hogy keresek, fiatal vagyok és rettentő szomorú.

Szánalmad, hogy feladja egy férfi? De úgy érzem innen már csak az öngyilkosság van hátra, mert társ nélkül minden nap egy kínszenvedés.


2013. ápr. 16. 00:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas. Én már 2 évvel ezelőtt ide jutottam. Élek magamért, és élem úgy az életem ahogy nekem jó.. nők nélkül. így a tökéletes, csak addig sz@r míg hozzá nem szokik az ember.
2013. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Már szinte mindenki leírt mindent. A lényeg ugyanaz: Ne add fel! Ugyanakkor ne is görcsölj rá annyira. Ha van kedved keresgélj, írogass neten, de ne támassz mögé nagy reményeket sosem mert akkor folyamatosan csalódni fogsz. Ne gondold, hogy ennek tétje van. Persze nehéz az egyedüllét, de amíg ez az időszak van addig is találd meg az élet szépségeit, találkozz barátokkal, járj szórakozni stb.

Nekem is 23 évesen volt az első komoly kapcsolatom ami máig tat :). Addig szintén csak 2-3 hónapos kalandok voltak.

2013. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!