Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos számotokra, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos számotokra, hogy a kiszemelt lány/fiú, akivel össze akartok jönni, dohányzik-e?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 16:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hááát..Én nem igazán szeretném,hogy a barátom cigizzen..Vagy legalábbis rágózzon utána,mert nem túl kellemes,ha cigizik,és utána csókolzunk.:S


L.15

2010. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Igen mert a nemdohányzók annyit tudnak rinyálni h az félelmetes XD

17/F

2010. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát nem ez fogja eldönteni egy csajnál, hogy bejön-e vagy nem. Természetesen jó pont ha nem cigizik, ugyanis ahogy az első válaszoló írta, nagyon rossz utána vele csókolózni :S


19/F

2010. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

2.válaszolónak írnám:

Attól még,hogy vki nem cigizik,nem biztos,hogy sokat rinyál.Vagy ha sok a gondod,sporttal is le lehet vezetni a feszültséget,ráadásul az egészséges is.(;


1.válaszoló voltam

2010. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

16:41 Igazad van, tisztelet a kivételnek! Csak nagyon nagyon kevés kivétel van :D


A sport am teljesen más...

2010. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Sztem ha vki sokat rinyál,utána elkezd sportolni,akkor már nem a gondokra figyel.Sokan azt hiszik,hogy a cigi lenyugtatja őket.Közbe ez nem igaz,csak elhiszik,és utána tényleg lenyugodnak.:D

Én így értettem.:)

2010. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én cigizek és sportolok, és tényleg mindkettő jó feszültséglevezető de teljesen más!!! Nem lehet a cigit sporttal helyettesíteni vagy a sportot cigivel.

Meg amúgy is óraközi szünetekben meg buli közben kezdjek el focizni vagy mégis hogy gondoltad? :D

2010. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem dehogy..xD Csak gondoltam,hogy sportolsz,és nem cigizel.:) Amúgy érdekes vagy te is,hogy sportolsz,és cigizel mellette..na mind1.
2010. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nekem fontos. nemszeretem, ha dohányzanak a környezetemben.
2010. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!