Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társaságban hogyan lehet azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társaságban hogyan lehet azt hazugság nélkül elmagyarázni, hogy nők nélkül képzelem el az életemet?

Figyelt kérdés

és ne nézzenek se melegnek, se betegnek, habár mindenképpen furcsa lesz az emberek legnagyobb részének.

Gyereket szeretnék, de ezt jogilag nem lehet, és talán a gyereknek sem tenne jót pszichológiailag, ha csak egy apja lenne. Viszont nőkkel semmilyen szinten nem akarok kapcsolatba kerülni, érzelmileg biztos nem.


2013. febr. 22. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért?
2013. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért? Ezt nem tudod megmagyarázni nekik szerintem.
2013. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

és a szexel mi bajod?

Magadnak se csinálod soha? Nem izgulsz fel soha semmire?

Ha igen, akkor mire izgulsz fel? Nőkre vagy fiúkra?

2013. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy, hogy a közeljövőben nem szeretnél komoly kapcsolatot, neked szükséged van szabadságra és egyedüllétre.
2013. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgy ahogyan ide leírtad. Részletezned nem kötelező, ha nem értik meg az már az ő bajuk.
2013. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ezt hívják aszexuálisnak, ha nincs benned vonzódás a nők felé. mondd azt h agglegény típus vagy és kész
2013. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért kellene ezt bárkinek is megmagyaráznod?
2013. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nagyon is kívánom a nőket, 25 vagyok így ez még az a kor is, amikor csúcson van a tesztoszteron termelés. a gondom az, hogy csak csalódtam eddig, mert mindig komoly kapcsolatot akartam, és mindig becsaptak/átvágtak/megcsaltak sunyi módon. nekem a nők "agyával" van bajom, és ez most nem sértegetés, egyszerűen csak 25 éve képtelen vagyok ráhangolódni igazán mély lelki síkon is egy nőre. mivel kihasználni sosem tudtam senkit, ezért akarok nők nélkül élni. persze a szex piszkosul hiányzik, de sporttal vezetem le. én nem fogok csak azért kapcsolatban élni, mert kell a szex (pont ezért rosszak a mai párkapcsolatok szerintem)
2013. febr. 22. 18:12
 9/12 anonim ***** válasza:
ja értelek, bocs h aszexuálisnak hívtalak. szerintem idővel megtalálod a hozzád illő párt, ha feltétlen meg kell magyarázni, mondd azt, hogy nem fogsz összejönni bárkivel, te várod a neked valót
2013. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok mint te. Bár sokszor kerültem emiatt vitába, mert ugye az átlag ezt nem tudja megérteni, szóval mostanság az ilyen témát lezárom azzal hogy "nincs és kész" ha netán meg megkérdezi hogy "miért?" akkor azt mondom hogy "Semmi közöd hozzá, már ne is haragudj."



Anyámékat letudtam 1 vita alatt. 4 évvel ezelőtt. Azóta se hozták fel az unoka dolgot, szóval velük nincs gond.



Már rájöttem hogy nem kell magyarázkodni. tök felesleges. Úgyse fogják megérteni és elfogadni, szóval felesleges időpocsékolás ha magyarázod. El kell terelni a témát magadról azt kész.

2013. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!