Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnál, ha a barátod más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnál, ha a barátod más lányokat vinne motorozni, persze erről semmit nem szólna?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretnék motorozni, hát persze, hogy kiakadnék:D Bár a faszi erről semmit nem tudna:)
2013. ápr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért nem mondja el, mert kiakadnál.
2013. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, amúgy nem volnék féltékeny típus, csak szeretem az őszinteséget.
2013. ápr. 12. 08:34
 4/12 ivilicious ***** válasza:
ki !
2013. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen. Viszont az is megfordulna a fejemben, hogy lehet, nem akart megcsalni, csak nem mert róla beszélni, nehogy kiakadjak. Ugyanis nekem is van egy olyan fiú barátom, akit mindig ölelgetek, de soha életemben nem akartam tőle semmit és nem is fogok akarni, pedig évek óta ismerek.
2013. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Az együtt motorozás hasonló intim dolog, mint a szex. Rábízod magad a másikra teljesen. Engem is sokszor fűztek csajok, hogy vigyem el őket egy körre, de nem álltam rá. Nálam ez a megcsalás egyik formája lenne - még ha nincs is dugihuzi.
2013. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát, számon kérném, hogy mi az istennyila van. Idegen bigéket ne hurcolgasson már. És mellé még el is sumákolja?!
2013. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Attol függ, volt mar egy olyan poszt par hete, hogy egy közös lany-barat megkerte a pasit, hogy vigye A-bol B-be, mert siet stb. es a csaj ugy kiakadt, hogy "mit kepzel, hogy a pasi motorjara fel mer ülni" es a többi...


Szerintem nincs semmi gaz belöle, mondjuk ha titkolja az 2 ok lehet:

- annyira jelentektelen volt, hogy mit mondjon ilyesmit el

- szegyelli, hogy "kacerkodott" egy masik csajjal (ami szinten nem jelenti, hogy akar valamit, de neha jol esik kacerkodni, mert jo erzessel tölt el, hogy bizony ö meg tud hoditani)

2013. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz. Az a helyzet, hogy ez megbeszélt kör volt a csajjal. Engem nem zavar, ha más lányokkal dumál, meg haverkodik, csak ne akarjon megcsalni
2013. ápr. 12. 10:53
 10/12 A kérdező kommentje:
meg miért nem lehet ezt elmondani
2013. ápr. 12. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!