Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti tovább szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti tovább szoktatok menni/mentetek?

Figyelt kérdés
amikor buliztok,tökmind1 h részegek vagytok e vagy nem de ha elkezdetek pasival táncolni ismerkedni meddig mentetekel vagy mentek?16L én max csokig szoktam bár nemvolt még 1éjszakás kalandom:D

2013. ápr. 16. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

csókig jutottam.

a szexhez azért pár órányi ismeretségnél többre van szükségem.

23

2013. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ilyen fiatalon ne is menj bele mert bármi megtörténhet

ajánlom hogy max maradj a csóknál és semmi többnél

én még soha nem mentem tovább ennél de nem bántam meg és most végre én is boldog vagyok úgyhogy ne siesd el a dolgot

2013. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Együtt alvásig" jutottunk. Kollégiumi buli volt, a kedvem sem volt olyan jó, meg igazából minden bajom volt, de akkor már néhány napja beszélgettem egy sráccal, aki teljes mellszélességgel mellettem állt. Berúgtam, mint az albán szamár (akár szép, akár nem), ő pedig felkísért a szobámba, segített átöltözni (ja, lazán bugyira vetkőztem előtte, büszke lehetek magamra), aztán betekargatott és befeküdt mellém az ágyba. Kifliben beszélgettünk csomót, megcsókolt és én úgy háromnegyed óra múlva aludtam, mint a tök. :) Nem használta ki a helyzetet, ami nagyon tetszett, még csak nem is próbálkozott. Hajnali 3-kor felébredt és mondta, hogy elmegy haza (másik koliban lakott), aludjak jól. Ez volt eddig a legtöbb, amíg eljutottam, de hozzátenném, hogy ez a srác mostmár lassan 2 éve a párom. :)


Abszolút ismeretlenekkel csókig sem jutottam, bár lett volna rá alkalom, de ismerem magamat és a srácokat már annyira, hogy egy csók után elkap a gépszíj és ittasan annyira oda vagyok meg vissza, hogy nem tudnék legalább az ágyig megállni, így inkább nem kockáztatok. Az ágyban már talán eszembe jutna, hogy nem oké amit csinálok, de húzni nem akarom senki agyát. Ha megtenném, másnap kijózanodva rohadtul verdesném a fejemet a falba és ez nem hiányzik.

Egy egy éjszakás kalandom egyébként volt, de az is ismerőssel, lezsírozva, régóta szinglikként, akkor optimális döntésnek láttuk. Hát én azt is baromira megbántam, de visszacsinálni már nem lehet. 22/L

2013. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Egy egy éjszakás kalandom egyébként volt, de az is ismerőssel, lezsírozva, régóta szinglikként"


OFF: én ezt nem tartom egyéjszakás kalandnak. Szerintem az egyéjszakás kaland, amikor az ismeretség kb a szex idejére szól, ami esetetekben nem így volt. Én legalábbis így gondolom.

2013. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Számomra ez is az volt. Oké, hogy ismertük egymást, de nem terveztünk többre soha, nem is akartunk. Talán ez az egy éjszakások egy light-osabb verziója. :)
2013. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát végső soron nevezhetjük lightosabb verziónak :). Arra akartam célozni, hogy egy olyan emberrel feküdtél le, akit ismertél és akiben valamennyire megbíztál; ez azért nagy különbség.


Én férfi vagyok, és ráadásul egyik verzióban sem volt még részem, csak egy haverom gondolkodtatott el, akinek rengeteg olyan egyéjszakás kalandja volt, mint a tiéd, és ő mondogatja mindig, hogy utálja az egyéjszakás kalandokat :).


Először nekem sem esett le, azt hittem csak hülyéskedik. Beszélgettünk erről, és akkor mondta, hogy talán kétszer fordult vele elő olyan, hogy buliban megismert egy csajt majd szobára mentek. Úgy fogalmazott, hogy annyira személytelen volt, hogy ennyi erővel ki is verhette volna, akkor legalább úgy és azt képzel oda, akit akar.


Aztán belegondoltam én is ebbe, és van egy rakás olyan lány ismerősöm, akikkel nagyon szívesen vállalnék egy, a tiédhez mérhető kalandot, de pár óra ismerkedés után még soha nem ébresztett bennem nő ilyen vágyat, pedig én pasi vagyok. :)

2013. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!