Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képes észrevenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes észrevenni, hogy teljesen beleszerettem?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársamról van szó, akivel szinte minden hétköznapot együtt töltünk a suliban, gyakorlatilag minden óránk együtt van, és elég jóban is vagyunk egymással. Részemről a probléma "csak" annyi, hogy néhány hete már jócskán túllépte a "szimplán barátok" szerepet, és mostanra teljesen belezúgtam. Ezt már többször is próbáltam jelezni neki, de vagy nem voltam elég egyértelmű, vagy egyszerűen nem akar tudomást venni a helyzetről (nagyon remélem, hogy nem erről van szó). Tegnap is például arról beszélt nekem, hogy mennyire reménytelen mostanában a szerelmi ügyekben, és már feladta, hogy komolyan keressen magának valakit. Erre én azt mondtam neki, hogy sokszor nem kell a világ végére elmenni a megfelelő fiúért, és sokat sejtetően rámosolyogtam. Ő viszont mintha meg sem hallotta volna, vagy mintha csak valami közömbös dolgot mondtam volna neki, csak kifejezéstelen arccal legyintett. Már csak azért is nagyon furcsa az egész helyzet, mert nagyon tapasztalt az ilyen ügyekben, abban az értelemben, hogy belelát az emberek szívébe, és ha valakibe szerelmes, akkor azt véresen komolyan gondolja, sokszor már túlzottan is odaadná magát az aktuális fiúnak.

Szerintetek mégis mi lehet most?


2013. ápr. 16. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen jeleket adtál? Lehet csak barátként tekint rád.
2013. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!