Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mióta beleszerettem egy fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta beleszerettem egy fiúba nem tudok tanulni mert mindig Ő jár a fejemben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy amióta beleszerettem egy fiúba nem tudok a tanulásra koncentrálni.Pedig próbálok tanulni, de egyszerűen nem megy, mert állandóan Ő jár a fejemben.Nem tudok nem rá gondolni.Mit tegyek? 15/l

2013. ápr. 11. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
de ha nem tanulsz, meg fogsz bukni! gondolj erre
2013. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
és próbáltál már közeledni felé? vagy milyen a viszonyotok?
2013. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Több milliárd férfi él a földön. De neked csak pár éved van tanulni. Szóval gondolj erre.
2013. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Viszonyunk még nincs,egy suliba járunk csak szünetben az udvaron,folyosón állandóan néz folyamatosan és mosolyog rám.És mondták hogy azt mondta rám hogy jó csaj,és tetszek neki.
2013. ápr. 11. 22:09
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor türelem rózsát rem vagy ha nem bírod ki kezdeményezz te!
2013. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen korban ez a gond, hogy e körül fog forogni az egész világ. Ezt ne hagyd. Meg inkább kedveled, mint szereted ha csak "hallottad" hogy tetszel neki. Szóval szerelem még nem jön szóba. Nekem is van sok nő aki bejön, mégsem járnak a fejemben egész nap. Szerintem ismerkedj meg a sráccal mert túl nagy benned az izgalom. Ha már ez kicsit oldódik talán eltudsz vonatkoztatni tőle, legalább tanulás közben.
2013. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De szerelmes is vagyok bele.
2013. ápr. 11. 22:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Egészségedre akkor. De a hangsúly nem ezen van. Hanem hogy meg kell kapnod ! Közeledj felé, hogy csillapodjon a kíváncsiság.
2013. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egy 15 éves lány úgyis szerelmes tud lenni ha ránéz valamire XD nem is kell beszélnie vele. pff xd
2013. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tanuljatok együtt :D
2013. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!