Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék a barátja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék a barátja?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolában aki nagyon tetszik.(Az osztályunkban az a szokás hogy valakit megajándékozunk karácsonykor,sorsolásos alapon)én őt húztam adtam s neki ajándékot ami tetszett neki.(sosincs fent msn-en)suliban meg nem lehet vele beszélni mert mindig körbeveszik a barátnői
2010. dec. 23. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és hívd el a barátnőitől valami ürüggyel és már tudtok is beszélgetni.
2010. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gelo56 válasza:
figyelj ha a suliban vagytok akkor van esély rá h beszélj csak csináld igy odamész hozzá es mond neki azt hogy hiv az osztályfonok es menj vele es mikor már nem látjátok a barátnoit akkor mond meg h nem is hiv az ofő csak beszélni akartál vele es mond neki hogy tetszik ews szeretnél vele elmenni vlahova es ha lerázz akkor nincs ,még veszve semmi de ha két háromszor is lenyom akkor nem tetszel neki :( de van még egy két mod is kérd meg a barátnojét akivel joban vagy h beszélgessen vele pasik rol es hogy kerdezze meg rolad mit gondol stb es azután kérdezd meg a barátnojit es sokst megtudsz :)
2010. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!