Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziósan van jogom párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Vannak kifejezetten jó napjaim is, de tény, hogy beteg vagyok, gondok vannak velem, gyógyszert is szedek, emiatt félek nyitni bárki felé, szégyellem magam emiatt. Van egyáltalán jogom arra, hogy párkapcsolatba bonyolódjak? Nem önzőség ez az esetleges másikkal szemben? Egyáltalán be kell erről számolnom az illetőnek, akivel esetleg közelebbi kapcsolatba kerülnék?
2013. ápr. 17. 11:19
 1/9 Baccardi01 ***** válasza:
Mindenképpen van jogod hozzá, viszont ezt el kell mondanod egy idő után a leendő párodnak.
2013. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Először is sajnálom, hogy ilyen gondjaid vannak.

Egyébként lehet, hogy egy párkapcsolat segítene.

Ha már közelebbi kapcsolatba kerülsz vele, nyilván nem árt róla említést tenni, bár lehet, anélkül is kiderülne.

2013. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de mennyi idő után, és hogyan?

Sajnos sokszor van, hogy annyira letargiás vagyok, hogy semmit nem lehet kezdeni velem, gyakran vannak öngyilkos gondolataim.. Ilyen terhet nem tehetek másnak a vállára. Vagy az ilyen napokon egyszerűen tűnjek el előle, míg jobb nem lesz? :$

2013. ápr. 17. 11:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is van!

De első körön ne párkapcsolatban gondolkodj, hanem flörtölj! Átérzem a helyzeted, én egy éve voltam nagyon-nagyon rossz passzban. Amikor elkezdtem flörtölgetni másokkal, az valamennyit segített, és amikor összekerültünk a párommal, és fél éjszakákat átbeszélgettünk, akkor már sokkal-sokkal jobban voltam. Azóta együtt is élünk, és nagyon sokat segít, hogy mentálisan rendben legyek. Igazából ő motivál, miatta akarok meggyógyulni, mert szeretem és azt akarom, hogy egy mosolygós, kedves, boldog barátnője legyen. Ez hihetetlenül sok erőt ad!

Szóval vágj bele, egy jó párkapcsolat csak segít!

Egyébként én eleinte titkoltam, amikor épp rosszabb passzban voltam, aztán miután összeköltöztünk, olyankor elmentem és órákat sétáltam. De mostanában inkább velem jön, vagy megölel, hogy kisírjam magam, és ez is nagyon nagy megkönnyebbülést jelent.

2013. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp kúráld ki magad mielőtt kapcsolatot teremtesz valakivel,mert szívni fogod a vérét,ls őt is depressziossá teszed.Vagy pár hét után utilaput köt a talpadra,s te meg még nagyobb depibe esel!
2013. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ivilicious ***** válasza:
100%
hát én borderlineos vagyok, és csináltam már olyan durva dolgokat magammal régebben (már szerencsére mostanában nem annyira) ,amiktől a bartomnak kb. megszakadt a szíve..meg elég sokszor le is betegez,ha veszekszünk...hidd el,ha szeretni fog viszont és jó lesz,nem leszel depressziós
2013. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ivilicious ***** válasza:
100%
báár,nekem így is vannak gondolataim,kb egy hét nem múlik anélkül el,h ne villanjon be a fejembe egy öngyilkossági gondolat. de le fogod küzeni!
2013. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is depressziós vagyok (habár nem szedek gyógyszert mert nem diagnosztizáltak..), vagdosom is magam és minden kalóriát számolok amit megeszek, mert régebben éheztettem magam, megpróbáltam öngyilkos is lenni, és a mai napig gondolok néha rá (bár már örülök hogy nem sikerült) és a barátom tudott ezekről, mégis összejött velem. szóval igen, mindenféleképpen van jogod rá.


17/L

2013. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

Én kb. 10 éve vagyok depressziós, eddig még nem volt egy kapcsolatom sem (leszámítva egyet, ahol a srác szintén lelkinyomoronc volt és csak egymást húztuk még lejjebb...)

2013. ápr. 17. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!