Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fogok végre valahára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogok végre valahára révbe érni akár egyetlen nőnél is?

Figyelt kérdés
25/F
2013. ápr. 17. 15:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Alig bírom tovább, hogy amíg mások egymással enyelegnek, én magányosan idegelem magamat.
2013. ápr. 17. 15:29
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hát némi juttatás a révésznek és biztos tesz egy kitérőt :)
2013. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha végre nem idegeled majd magad. Ne görcsölj rá, annál rosszabb. A nők kiszagolják az ilyet, hidd el. Vedd kicsit lazábbra az egészet :)

23L

2013. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenhol csak szerelmeseket látok. Én meg egy vesztes senki sz*rnak érzem magamat, mert sose volt nőm, és talán nem is lesz benne részem.
2013. ápr. 17. 15:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még senkim, pedig idősebb vagyok, mint te. Na és? Egyszer majd akad valaki :)
2013. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Olyan sok huszonéves pasi feszeng emiatt. :-(

Esküszöm, borzasztóan sajnállak, és ezt most mindenféle irónia nélkül mondom. Miért alakult így az életed?

2013. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudja a franc, de lehet, hogy élnem sincs értelme már. Lehetnék karrierista, persze, de igazából mi a f*sznak, ha jobbik esetben is csak *rvákba meg pénzkötegekbe verhetem ki anélkül, hogy akár egy kicsit is szeretne bárki?
2013. ápr. 17. 16:16
 8/13 A kérdező kommentje:
Már annak is örülnék, ha sajnálatból szeretne meg bárki, de legalább szeretne...!!!!!!!!!!
2013. ápr. 17. 16:18
 9/13 anonim ***** válasza:

6: Talán nem véletlen, hogy ennyi 20-on éves (köztük én is ) szűz van.


7: Mindig van értelme élni, hiszen bármikor akadhat egy lány, aki tud szeretni. (Ha csak nem nézel ki olyan rondán, mint én :D)

2013. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rondaságtól független az egész, mert csak a kib*szott Sorson és a szerencsén múlik.
2013. ápr. 17. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!