Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok válaszára lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Worldismine kérdése:

Lányok válaszára lennék kíváncsi. Ti ilyenkor már teljesen lezárzátok a dolgot magatokban? Esetleg még lenne rá esély?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egyik legjobb csaj barátomba. Összejöttünk mert ő is kezdett irántam máshogy érezni. Ő is szerelmes lett belém. Sajnos szakított velem 3 hònap után mert megint a baráti dolgot kezdte érezni ami miatt hibásnak érzem kicsit magam mert viccelődtem szivattam mint mikor baratok voltunk de emellett nagyon szeretem. Azt irta nekem h egy fellángolás volt ez neki és legyünk barátok. Én még mindig nagyon szerelmes vagyok. 1 hònapra alutazott nem látom addig. 2 hete irta nekem h hiányzom neki meg gondol rám ugyan akkor nem tudja elképzelni h meg lesz köztünk komolyabb. Vissza szeretném hòdítani elmondani neki h ha megint összejönénk jò lenne a dolog mint az elején mikor összejöttünk. Sajnos ezt a szakitást nem élőben zártuk le. Lányok ti ilyenkor teljesen lazárjátok magatokban a dolgot? Vagy még valamilyen mòdon eltudna csábìtani az exetek ,főleg ùgy ha be tudnám bizonyítani h tényleg szeretem és olyan lenne a dolog mint az első hònapban mongyuk . Mert azt ő is mondta h nagyon jò volt .
2013. ápr. 17. 19:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Elmennétek még egy randira?
2013. ápr. 17. 19:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze. Próbáld meg! Én szorítok nektek. :)
2013. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikor tanulják meg végre a férfiak, hogy olyan nővel érdemes kezdeni, aki maga is tudja, hogy mit akar?
2013. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én tényleg nagyon szeretem ,az elejen ő is igy volt vele de vhogy még is barátiba fordult a kapcsolat ami az én hibám is és jővá akarom fordítani ha itthon lesz. Lenne rá esélyem h még eljön velem egy randira?
2013. ápr. 17. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól nem megy tönkre egy kapcsolat, hogy a párod a legjobb barátod is, sőt. Ha az ő vonzalma múló hangulat volt, hiába bizonygatod, hogy TE szereted. Azt meg éppen nem tudod garantálni, hogy az ő érzései ugyanolyanok lesznek, mint az elején, hiába csinálsz mindent ugyanúgy.
2013. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát ez attól is függ, hogy mennyire vagy kitartó. Viszont nem szabad nagyon rá nyomulni. a kitartás és a rányomulás között kel valahol arany középutat megtalálnod.
2013. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
persze h nem lehet garantálni ezzel tisztában vagyok. legfőbb kérdés elmennétek-e még egyszer randizni ilyen esetben?
2013. ápr. 17. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
én nem mennék el ... mert ha már ennyi idő után valami miatt nem működött akkor szerintem ezután sem biztos hogy menne.
2013. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én se mennék el. Ha tényleg csak fellángolás volt, akkor soha nem szeretett szerelemmel. Csinálhatsz akármit, nem lesz beléd szerelmes. Szóval én nem randiznék veled, hogy könnyebben el tudd fogadni, ebből nem lesz kapcsolat

19/L

2013. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!