Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bosszú sex? Akit megcsaltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszú sex? Akit megcsaltak már és bosszúból visszacsalta, az hogy sült el? Segített a lelki fájdalmán?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha engem valaki megcsalna, akkor nem a bosszúra fecsérelném az energiám, hanem arra, hogy találjak egy olyan valakit, aki nem csal meg.
2013. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Azt gondolom hogy valami szerencsés félnótás ingyen pinát kap!


Meg hogy ha lány vagy, akkor az imidzsednek igen sokat árthat egy ilyen akció...

2013. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam. Barátnőm megcsalt, és felajánlottam, hogy együtt maradhatunk, de akkor én meg megrakom a barátnőjét. Meg is tettem, jobban is éreztem magam, de aztán ugyanúgy megcsalt, azt hittem jó lecke volt, és többet nem csinálja, de nem válik be. Inkább keress mást, ha megcsaltak.
2013. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

milyen visszacsalás ?????

inkább kidobnám...

2013. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

csak érdeklődőm jól vagy? megsütött a nap a melegben?

ez a baromság, hogy jutott eszedbe, csak érdeklődő típus vagyok, ez mit is segítene a lelki fájdalmon? ha voltál már ebben a helyzetben, akkor nem is kérdeznéd ezt, N

2013. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ebbe a helzetben vagyok sajna.A barátom megcsalt.Megbeszéltük,együtt maradtunk,szóval kapott még egy esélyt.De csak egyet!De akkor is fáj és nehezen tudom magam túltenni rajta.Ezért gondoltam erre,hogy valakinek segített ilyen megoldás?Persze tudom,hogy aki másodszor is megteszi és nem tanul belőle,az már nem érdemel esélyt.De hátha ebből tanult.Majd kiderül...
2013. ápr. 17. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:

aki egyszer megcsalt, többször is meg fogja tenni. ez az igazság sajnos. igérhet füt-fát...


szerintem nem kellet volna újrakezdened vele, és ne az ilyen bosszúszexen gondolkodj, ehelyett inkább keress új pasit. :)

2013. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem csalok vissza bosszúból,mert akkor még jobban fáj.


Én megvonom magamat az illetőtől,az sokkal jobb.


Nem is reagálok és nem is beszélek,mintha megszűnnék létezni,attól sokkal jobban megőrülnek a férfiak.

2013. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én sem tettem végül semmi rosszat. :) Az hülye ötlet volt,most már látom. :) El voltam keseredve.De azóta már szét is váltam az illetővel és jobb is így.Nyugodtabb már az életem.
2014. jan. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!