Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ennyire számít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire számít az anyagi helyzet?

Figyelt kérdés

Számtalan kérdés olvasok, hogy a kérdező/válaszolók

az anyagi helyzetükre tesznek utalást (eléggé szélső-

ségesen).

Én amondó vagyok, hogy inkább elrejtem ezt a részét az

életemnek, mert nem szeretném, hogy emiatt tapadjanak

rám a "nők", és nem magam miatt....


Mi erről a vélemény ?


2013. ápr. 17. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ja az elején senkinek semmi köze hozzá. ráér erről témázni később is
2013. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy jöttem össze a párommal hogy tudtam hogy nincs sok pénzük,suli mellett dolgozik,tisztelem érte és inkább én is elkezdtem dolgozni,hogy ne ő fizessen mindent ha elmegyünk valahová,úgyhogy szerintem a pénz nem lehet téma egy kapcsolatban.

19L

2013. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az h ha ilyen sok van akor adj nekem is xD de hidd el hogy fontosak az anyagiak mert a szerelem nem fizeti ki a számlát... :(
2013. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez így van, én sem emiatt szeretnék jó anyagi helyzetbe kerülni
2013. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Most ha egy diszkóba elknrvázol valamennyi pénzt, attól még nem dől össze a világ, ugyanúgy szórakozásra költötted, mintha elmentél volna moziba, vagy mintha ájfonnal dobálnád a szomszéd macskáját..


Amúgy amiatt ne aggódj, hogy emiatt egy lány is lenézne, sőt minél többet vagy még akár olyan "nők" közelébe, akkor is annál több az esélye hogy ilyen úton módon fogod megtalálni a NŐ-t, érted, nagybetűvel.

2013. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jajj, én nem keresem a nagy nŐt :D Majd rámtalál, ha

akar valamit :D Mindenesetre "k*rvára" egy forintot nem

költök :)

2013. ápr. 17. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem ez lenne az érdekes a kapcsolatban, az emberek a fontosak, a többi nem érdekes, pont azt szeretem, ha nincs semmije, N
2013. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 akkor engem imádnál :-)
2013. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8! kis humoros N
2013. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az eddigi legutóbbi tapasztalataim szerint igen, számít. Eddig háromszor kezdeményezett nálam olyan pasi, akik egészen addig szerettek volna velem ismerkedni és randizni, míg meg nem kérdezték, hogy egyébként van-e hitelem, vagy a teljes fizetésemet elkölthetem-e és marad-e. Már több barátnőm is azt mondta, hogy ne válaszoljak az ilyen jellegű kérdésekre, én viszont úgy tartottam fairnek, hogy válaszolok ezekre is. Meg is lett az eredménye, mert léptek is tovább. 30-as nő
2013. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!