Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes ismerkedés esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés esetén miért akarnak hetekig beszélgetni sokan, mi előtt randiznának a másikkal?

Figyelt kérdés
Nem egyszerűbb lenne,hogy egy 10-20 percet,és az alatt el döntik,érdemes-e randizni?
2013. ápr. 17. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
10-20 perc alatt nem tudod még felszínesen sem megismerni az embert... Én személy szerint támogatom a hosszabb levelezést, mert az alatt kiderül hogy egyáltalán van-e közös téma... mert ha nincs felesleges találkozni is
2013. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát, én próbálnám kiszűrni a potenciális szatírokat.
2013. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert van aki meg szeretné ismerni a másikat. Én az interneten ismertem meg a páromat. Az első találkozás előtt már 2-3 hónapja beszélgettünk az interneten keresztül. Szerintem ez így sokkal jobb. Mire találkoztunk, már szinte ismertük egymást, tudtunk miről beszélgetni, illetve tudtuk mire számítsunk.
2013. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Jaja, senkit nem sürget a tatár, meg ha már az idődről van szó, akkor azt főleg nem fecsérled olyanra, akire feltétlen szükséges, legalábbis én így vagyok vele.


Egy-egy levelet meg hébe-hóba megírni nem igazán vehető elvesztegetett időnek. Szóval jah, minek is sietne akárki?

2013. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert nem gondolják komolyan, csak unatkoznak.
2013. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Személyes ismerkedésnél velem úgy szokott lenni,hogy beszélgetünk kicsit a nővel,kb 10-15 percet.És ha van összhang,az már akkor érződik.Én el kérem a számát,este felé felhívom,randira hívom,és azon,esetleg a következő hétvégén randi.Ha minden jó,akkor a randin már van is csók is.

Internetesnél is kb ugyanezt szoktam,és működik...

Erre nemrég találkoztam neten valakivel,aki hetekig akar levelezgetni,vagy facebook üzenetezgetni.Eezért is furcsálom,mert semmi értelme.A lényeg úgyis személyesen dől el.

2013. ápr. 17. 22:18
 7/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Mondjuk nem értem azt, hogyha neked így sitty-sutty megy a csajozás 15 perc alatt, akkor miért vagy kiakadva azon az egyen, akinek ez nem jön be?


Hagyd és keress másikat..

2013. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7es,hagytam,kerestem,találtam.

De ez így meg akadt bennem,hogy van akiknek ez a módi,és hogy miért is jó így nekik.

Mondjuk ismerkedik 1 hónapig,amikor benyögi akár,hogy bocs,de mégse?(mert tudok ilyenről is már)

2013. ápr. 17. 22:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudod a neten elég sok veszélyes alak/ pedofil stb. ismerkedik, így a lányok/ nők érthető módon inkább szeretnének biztosra menni. Most mondhatod, hogy neked nincsenek rossz szándékaid, ez oké, de ezt egy olyan csaj akit 10 perce ismersz, nem tudja eldönteni... Én személy szerint inkább levelezgetek egy pasival akár hónapokig is mielőtt találkoznánk, minthogy a végén csúnyán megjárjam...Az meg a másik, hogy ha kicsit jobban megismeritek egymást akkor élőben is tudjátok nagyjából, hogy mire számítsatok. Bár persze attól még lehet pofáraesés a vége. Aki meg hónapokig tartó levelezés után mégis visszalép, az valószínűleg azért teszi, mert meggondolta magát.
2013. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!