Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a férjemről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a férjemről? Szerintetek milyen jellem?

Figyelt kérdés
26 éves,de kezdem az elején.4 éves korában elváltak a szülei,az anyának nem kellett,az aojával élt nagyrészt.Nagyon szegények voltak iskolában,nem tudot beilleszkedni,és barátai nem voltak.8 általánosa van,és suli nem érdekelte.16 éves voltam amikor meg ismertem ő 17.Szó szerint szerelem, volt az első látásra egymást kiszurtuk,de nem ismertük egymást előtte.1,5 év múlva született a kislányunk,de a szüleimmel nem beszélek mert nem tudják elfogadni mert gyűlölik.Volt egy időszak amikor annyira mélypontban volt,hogy gyógszereket kezdett szedni,már meg volt a kislányunk,előfordult,hogy másfél hétig is ki volt ütve,azt sem tudta mivan körülödte.De ez a gyógyszer dolog vissza kisértett.Elegem lett és elhagytam,az este megpróbált öngyilkos lenni 80szem nyugtatót szedett be,és túlélte.Az orvosok azt mondták 1000emberből egy ha túlél ekkora mértékű túl adagolást.Be sem ment a korházba csak kb 4 nap múlva amikor már tisztult a feje mert a mamája vette kezelésbe.Hat hónap után újra vissza költöztünk hozzá,még akkor egyszer-egyszer nyúlt gyógszerekhez,de mára annyira kitartó lett,hogy sikerült kitőrnie a szegénységből,egy olyan dologgal amit 100 ember 99 feladná,de ő éjjel-nappal ezen dolgozott,és kb 2 év alatt 180 fokos fordulatot vett az életünk.Itthonról keresi a pénzt.Ez a dolog úgy indult,hogy sűrűn mondogatta,elég volt most már én nem leszek tovább szegény,most már legyen más.És ez,neki annyira természetes volt,hogy ő ezt megoldja,mint a másiknak egy poharat kellene elmosnia.
2013. ápr. 18. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez csak az életének egy szemelvénye, ebből nem lehet jellemezni, csak részlegesen. A férjed lelki labilisságra hajlamos egyén, de egy kitartó, öntudatos embernek tűnik. A gondolkodásmódja példaértékű, ez az ami segítette őt, hogy kitörjön a szegénységből, le a kalappal. Az élet nem könnyű játék sajnos, sok megpróbáltatást állít elénk, egyszer megbotlott a férjed, hogy öngyilkosságot akart elkövetni, de a sors adott neki egy második esélyt, amivel élt. Respekt neki.
2013. ápr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem az tetszik, hogy te az előzmények után rohadt büszke vagy rá ... lehetsz is :)
2013. ápr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen büszke vagyok,rá mert a bátyáim meg a szüleim mindig azt mondogatták,hogy nem lesz belőle semmi és mellette a földet fogom dúrni ami szerintük szégyen,de mára úgy alakult,hogy vettünk egy szép házat rendbe tettük van 3db autója nekem egy,és a bátyám barátnője a szó szerint a földet dúrja.Nem nézem le aki azt csinálja egyedül csak őt mert megérdemli.A két bátyám 1milliót kapott amikor megnősültek amikor én férjhez mentem el sem jöttek,de a férjem azt mondogatta,ne aggódj nekünk lesz nélkülük is.
2013. ápr. 18. 01:06
 4/7 A kérdező kommentje:
És amiért még kimondottan büszke vagyok rá,hogy a kislányunk amikor fel akar adni valamit,mindig azt mondja neki "bármit elérhetsz amire csak igazán rá állítod az agyad" és már a kislányunk is ezt mondja nekem ha valamihez én is rosszul állok.
2013. ápr. 18. 01:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Basszus kulcs azt olvastam, hogy "Mi a véleményetek a fejemről? Szerintetek milyen a fejem?". Kezd reggel lenni :D
2013. ápr. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Jó neked, én nem tudom mit olvastam :D
2013. ápr. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök ügyes, faszagyerek és ugyan akkor felelőtlen is. Egy apa képes öngyilkos lenni mikor gyereke van? És tudja hogy ez mert a gyerek sem hülye esetleg milyen nyomokat hagy benne a fejlődésében? Ezt a 128 autó a 3 nyaraló sem feledteti szóval azért ne várd hogy glóriát adjak neki és amúgy meg ez egy pillanatnyi kép és ismeretlenül senkit nem jellemeznék.
2013. ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!