Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan koptassam le a férjemrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le a férjemről a szeretőjét?

Figyelt kérdés
Lassan 7 éve vagyunk együtt, ebből 1,5 éve házasságban és van egy 5 hónapos kisfiúnk. A férjem sajnos egy eléggé önző szériából való, és már az is kiakasztotta, h a babánk ugyanazon a napon született mint ő, ráadásul táplálási nehézségeink voltak, így rengeteg plusz feladatom volt a gyermekkel - semmire sem volt időm szó szerint, másfél hónapig napi 1-2 órát aludtam és azt sem egyszerre. A férjem a szülés után 4 héttel szexelni akart, de képtelen voltam rá, és innentől szinte minden kis piszlicsáré dolog miatt veszekedett rám. A gyerek épp 2 hónapos lett, mikor kiderült, h a férjem összeszűrte a levet a húgom sógornőjével... Balhé balhé hátán, de végül úgy döntöttünk rendbe hozzuk a dolgainkat, ami nagyon döcögve megy, ha megy egyáltalán, mert sajnos ez a "nő" nem hagyja békén a férjemet, és nem tudom, mit csináljak, hogy vakarjam le róla? Bocsi a litániáért, remélem lesz türelmetek végigolvasni :)
2011. dec. 19. 08:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Inkább koptasd le a férjedet.
2011. dec. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
26%
Hát engedj a férjednek, ha szeretkezni akar akkor sztem ne utasítsd vissza,gondolom ez is oka hogy félrelép mert hát szüksége van kielégülésre,lehet azt hiszi már nem is érdekelnek az ő szükségletei, ha már ennyi idős a kapcsolat, meg a gyerek érdekében engedj te is, kicsit romantikusan fel kéne erősíteni a kapcsolatotokat.
2011. dec. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 menta34 ***** válasza:
34%
Mindenki akkor jár a legjobban ha rászoksz, visszaszoksz a szexre. Fogalmam sincs milyen az a másik nő, de jobbnak kell lenned, ha nem megy külsőre akkor légy jobb az ágyban. Persze lehet balhézni meg hisztizni meg válni meg veszekedni is, egy biztos, a szerető a szexre kell, és amíg nincs jó szex addig hiába próbálod lekoptatni, ha egyet elkergetsz lesz majd másik vagy megáll a főút mellett... Amúgy megértve a problémáidat neked is gratulálok, mint az összes megcsalt feleségnek, nem hiszitek el, hogy nem a pocak vagy a megváltozott külső a gond, hanem, hogy a hozzáállásotok romlik meg. Most nyugodtan lehet engem szidni, pont szarom le, de amiről beszélek az tény, vagy szexelsz vagy megcsalnak, aki meg esküdözne, hogy őt nem csalták meg az dédelgesse magát a reménybe, hogy az 1%-ba tartozik akit tényleg nem csalnak meg vagy az 50%-ba, aki nem veszi észre :)
2011. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Most mondja h aludni is alig tudott. Egész nap fáradtan egy gyerekkel. Hát nekem se sok kedvem volna még szexelni is. Pláne 4 héttel szulés után. Látszik h te se voltál még benne ienben. Még hasonlóban sem. Mert sokszor az ember munka után sem akar szexelni. Egy normalis pasi ezt megérti. Én a not megveretném a férjemtol meg elválnék
2011. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 menta34 ***** válasza:
0%
#4: Nem érdekel mit hiszel, elmondtam az igazságot. Lehet rajta hisztizni de tök felesleges :)
2011. dec. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Csald meg velem
2011. dec. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

Én a férjet koptatnám le, viharos gyorsasággal.

Illetve tettem volna ezt már jóval a gyerek születése előtt...Ha tényleg olyan önző, nyilván már előbb is voltak azért komoly gondok.

Ebben a helyzetben is a váláson gondolkodnék, de te tudod, milyenek a lehetőségeid, és hogy szereted-e ezek után is a férjed annyira, hogy megpróbáld helyrehozni kettőtök között a dolgot. De abba gondolj bele, hogy ha eldurvul a kapcsolatotok, egy idősebb gyerek még rosszabbul fogja viselni (meg te is). Öt hónaposan is érzi nyilván a feszültséget a baba, de talán jobb lenne, ha most lépnél, nem két veszekedő ember között nőne fel.


Oltások ellen: nem az "azonnalszakítsunkhaproblémavan" oldalon állok, sőt. De két egymást nem tisztelő ember házasságában nőttem fel, és pokoli volt.


23/N

2011. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%

Azért röhej, hogy az a nagy tanács, hogy "szokjon vissza a szexre". Nálatok ez így megy? Talál valakit, akivel jobb a szex és máris lelép?? Érdekes kapcsolatotok lehet nektek is..

A problémája, hogy a húga sógornője nem áll le. A helyedben elbeszélgetnék azzal a nőcskével..

2011. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
#8 voltam: Hozzáfűzném, hogy nem értem, miért nem kopik le. Biztos vagy te abban, hogy a férjed úgy gondolja, rendbe kéne hozni a dolgokat? Ha komolyan fellépne a hölggyel szemben, hogy vége, szerintem vége is lenne-de így..erősen kétlem, hogy ennek tényleg vége lesz.
2011. dec. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
48%
látszik h te sem láttál még normális pasit és igazi szerelmet. Jah meg jó kapcsolatod sem volt. Mert egy jó kapcsolat nem a szex korul forog. Sajnálom h ien szánalmas életed van
2011. dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!