Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van alapja a féltékenységemnek, vagy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal. Nem vagyok az a kutakodó, nyomozó típus, de némi féltékenység lakik bennem.

Kb. fél éve lehettünk együtt, mikor véletlenül megláttam, hogy a telefonjában még mindig úgy vagyok beírva, hogy a keresztnevem, és a hely, ahol dolgoztam. Szóltam is neki, hogy azért már talán ideje lenne, ha átírná valami kedvesebbre, nekem ez jól esne. Azt mondta, hogy nem igazán ért a telefonhoz, hogy hol kell átírni. Segítettem neki. Ezzel le is zárult a telefon dolog. Azóta már együtt is élünk. Tegnap mellette ültem, hozzá bújtam, mikor keresett egy telefonszámot. Bele néztem a telefonjába (látta ő is, hogy nézem). Akkor láttam, hogy vannak érdekes nevek, mint Lindike, Moncsika.. stb. Megakadt rajta a szemem. Kérdeztem is, hogy ki az. Válasz: "az egy fodrásznő".. De én azóta nem tudom kiverni a fejemből, hogy én egy "XY kávézó" voltam még a kapcsolatunk alatt is, más meg így becézgetve van beírva. Nyomasztónak érzem. Persze lehet, hogy butaság, mert amúgy kiscicámnak, muszkónak hív.. de mégis zavar. Nem tudom elfelejteni, hogy kik azok a Lindikék, meg Moncsikák. Rákérdezni, vagy elmondani, hogy zavar nem merem, mert tuti veszekedés lenne belőle.. de ez se megoldás, hogy csak nyelem. Mit tegyek?


2013. ápr. 18. 06:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
u.i.: konkrétan az zavar, hogy az én keresztnevem után oda volt írva, hogy "kávézó", hogy emlékezzen rá, hogy ki is lehetek, ezeknek a nőknek meg nem, róluk tudja ki az, és legszívesebben most rákiabálnék, hogy ha ennyire felejthető voltam miért velem él most együtt, miért nem ilyen Lindikével, meg Moncsikával..??
2013. ápr. 18. 06:19
 2/14 anonim ***** válasza:

a te barátod egy éve, nem a miénk, neked kellene ismerni

ennyi információ alapján nem lehet megmondani kik azok a telefonjában

2013. ápr. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd ezt az irásodat el, még sokszor, és gondolkodj el, de önmagadon is:)
2013. ápr. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez meg elegge alaptalan dolog ha mar smsket latnal es olyan is a tartalmaakkor oke lenne.

nekem is vannak furan beirva nevek a telefonomba..

2013. ápr. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 menta34 ***** válasza:

Lenne ötletem, de nem mondom, mert az alapelvet kéne megértened. Nem az a jó irány, hogy benne keresel hibát, mert annyira vágysz a sikeres találatra, hogy bármit beképzelsz idővel! az lenne a jó ha magadban keresnél, aztán törekednél arra, hogy ne kelljen neki más ill. felejtse el a "fodrásznőket" :)


Röviden: ha veled van jó szex, nem fog más kelleni :)

2013. ápr. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bután hangzik, de nekem valahogy akkor is sántít a történet, hogy egy pasi egy idegen nőt, aki nem érdekli így becézgeti, akit meg állítólag szeret, azt meg nem..
2013. ápr. 18. 06:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Ennek a pasinak zicher hoy nem vagy egyedülije, neked viszont az zicher, hogy igy ilyen "állapotban" tilos lenne kapcsolatban lenned.
2013. ápr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igazad van 7-es, jól látod a dolgot, hogy nem kellene ebben a kapcsolatban lennem, már többször meg akartam szakítani, mert sokat nyelek, de az az igazság, hogy nagyon szeretem, és nem az eszemre hallgattam, hanem az érzelmeimre.

A párom nagy csajozós hírében állt már akkor is, mikor megismertem. Mondtam is neki, hogy mindig kerültem az olyan pasikat, mint ő (a tipikus discoban támasztom a pultot egy whiskeys pohárral, és bámulom a ribancokat fajta). Én pedig a teljesen másik véglet, rock @ roll, pub, barátok, könyvek, politika.. Sosem értettem azt a világot, amiben ő élt.

2013. ápr. 18. 06:57
 9/14 A kérdező kommentje:
javítok.. 8-as..
2013. ápr. 18. 06:58
 10/14 anonim ***** válasza:
ha nagy csajozós hírében állt, akkor van
2013. ápr. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!