Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van vele? Mért kételkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van vele? Mért kételkedik bennem ennyire?

Figyelt kérdés
A barátnömmel 5hónapja járunk!mindig kételkedik abban hogy szeretem,meg attól fél hogy elhagyom amikor közben eszem ágában sincs ilyet tenni!Bizonyitotam neki már nagyon sokszor hogy nagyon szeretem és bármit megtennék érte!Akkor mért kételkedik ennyire bennem?

#barátnő #Kételkedik
2013. ápr. 18. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
gondolom magában nem bízik. vagy abban, hogy elég jó neked. vagy túlságosan szeret és retteg, hogy elveszít.
2013. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy korábban a szerelemmel rossz tapasztalatai voltak, vagy egyszerűen még szokatlan neki a szerelem. Továbbra is legyél vele együtt, fogd meg as kezét és éreztesd vele, hogy szereted. Adj neki egy kis időt, hogy felismerje, hogy tényleg vágyódsz iránta. Akkor majd biztos nem kételkedik.
2013. ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
mássz fel a tetőre és stoppol repülőt
2013. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egy idö után nagyon fárasztó tud lenni. Ezt onnan tudom,h az én barátom is folyton kételkedik bennem, abban,h szeretem, kitartok mellette, és nem kell más.

Csomó energiám elment arra,h bizonygassam neki, mindamellett,h éreztetem vele ,h szeretem imádom.

Szóval nem egyszerü.

Szerintem a háttérben sokminden állhat, pl önbizalom hiány, vagy az,h otthon nem kapta meg a kellö szeretet, biztonságot,meg ki tudja mi minden.

2013. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!