Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bíznak meg bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bíznak meg bennem?

Figyelt kérdés
Egy 4 éves kapcsolatomnak lett vége, amin nagyon nehezen tettem túl magam, se veled se nélküled dolog volt. 1,5 évre rá nyáron (tavaly) találkoztam egy fiúval. Ők is minden hétvégén a balcsin buliztak így mindig összefutottunk, amolyan nyári kalandnak indult. Újra értelmet adott annak, hogy a volt barátom után is van élet. Mi azóta együtt vagyunk csak nehézkes a találkozás, mert durván 250km távolság van köztünk. A barátai, barátnői tudják, hogy sokáig szenvedtem előtte egy fiú miatt és folyton erről kérdezősködnek, hogy tuti nem járkálok vissza ahhoz a fiúhoz? Meg boldog vagyok a barátommal? Nem fogom átb.szni? Nem tudom már, hogyan bizonyítani azt, hogy nekem csak ő van és őt szeretem. Nagyon rosszul esik, hogy nem bíznak bennem, pedig semmi okot nem adtam rá, nem is ismernek igazán. Nem akarom, hogy bárki is teletömje a barátom fejét ezzel, nem akarom őt elveszíteni. Hogy bizonyíthatnám nekik, hogy nem az vagyok, akinek gondolnak?
2013. ápr. 16. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt bizonyítani nem fogod tudni. Mivel te is írtad, nem is ismernek téged igazán. A lényeg az, hogy te tudopd magadról, hogy milyen ember vagy. Ha a barátod fejét meg teletömik a sok hülyeséggel, és ő nem neked, hanem nekik hisz, akkor ott egy kis probléma van
2013. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja, és amúgy is minek akarod bizonygatni? Elég ha ti ketten megbíztok egymásban :)-első voltam
2013. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!