Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek nem rossz érzés egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem rossz érzés egyedül tölteni az ünnepeket? :/

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
de hogy is nem :/
2012. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Edina te vagy az?:DDD
2012. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted,hogy egyedül? Se haverok se család?
2012. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de, eléggé, de kibírom. 25N
2012. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel életem szerelme nem olyan régen vert át, de, nagyon rossz érzés. Az lesz a szilveszter is, meg az utána következő vizsgaidőszak is. Hiába a család, hiába a haverok. De ez van, mit tudsz tenni ellene ha fáj a szíved? Semmit. Majd egyszer elmúlik.
2012. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el sokkal rosszabb úgy, hogy ha nem egyedül töltöd, mégis egyedül érzed magad. Én a családdal fogom idén is, de a mi családunk olyan kívülről minta család, de igazából mindenki utál mindenkit. Már alig várom, hogy holnap megérkezzenek a rokonok, mindenki hatalmas művigyorral elkezdje egymást üdvözölni, a mama hozzon valami jó cukros sütit (két éve vagyok cukorbeteg és még mindig minden alkalommal "elfelejti"), átadjuk az ajándékokat (tehát a borítékot benne pénzzel (de eredeti) vagy a fekete fekete nadrágot/csíkos inget/kockás szoknyát/mintás pólót (utálom a sötét színeket, a csíkos, mintás vagy kockás cuccokat és a szoknyákat!)) A szüleimtől kapok valami drágább ajándékot (de legalább valami olyasmit ami tetszik, eléggé megijednék ha végül is egy helyen laknánk és nem ismernének), de én persze közlöm velük, hogy igazából és egy boldog IGAZI szentestét szerettem volna. Erre apu szokásához híven kiakad, elkezd ordítozni és meg sírva berohanok a szobába és nem jövök ki legalább még egy fél óráig. Majd megesszük az "egyszerű fél perc alatt össze lehet ütni karácsonyi ebédet" (azaz egy egész disznó amibe bele van töltve egy egész pulyka ami tele van töltve kaviárral, köretnek almás-sajtos-olivabogyós krumpli) majd mindenki egy kicsit elkülönül és kibeszéli a másikat. "Jajj hát nézd milyen színűre festette a haját!" vagy "Ez az új ruha úgy áll rajta mintha ráhányták volna!". Aztán persze szóba kerül, hogy "Na és mi újság veletek?" mire mindenki rávágja, hogy "Semmi", majd az unokatesóim elveszik a laptopom és egész este facebookoznak a barátnőikkel. Én meg kint a nappaliba hallgatom, hogy "Marika néni lánya Ausztráliából hazajött az ünnepekre stb stb..." Este 11 körül végre beszállnak a kocsiba és hazamennek. Előre látom, hogy idén is ilyen lesz a karácsony... Mégis miért lenne másmilyen?
2012. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: 15,5/L
2012. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én pedig az 5-ös:


Ismerős amit írtál, mifelénk is hasonlóan működnek a dolgok. Kedvencem, mikor elmegyünk a nagybátyámékhoz vacsorára, ahol ott lesznek a nagynéném testvérei is. Nem lenne vele alapból semmi probléma, azon kívül, hogy ők mindig nagy hanggal beszélgetnek, szinte kiabálva. Én meg végtelenül udvarias és illedelmes vagyok mindig és nem nagyszájú. Szóval, kérdez valaki tőlem valamit, felcsillan a szemem, hogy végre bekapcsolódhatok az egyébként teljesen érdektelen, felszínes, a helyieket kibeszélő beszélgetésbe és talán lesz lehetőségem olyan irányba terelni a témát, aminek értelme is van, de... elkezdem mondani, mindenki figyel rám, én örülök, aztán valaki nagy hanggal beleszól és teljesen másfelé tereli a témát. Egy-ketten sajnálkozó arccal rám néznek, én megfogom a poharam, kortyolok egyet, aztán keresek valami kaját amibe belefojtom a bánatom. Aztán a következő ilyen esetnél gyorsan elhadarom amit akarok és ha szerencsém van sikerül befejezni. Az persze más kérdés, egyáltalán érdekelt-e valakit :)

A kaja mellett a másik elfoglaltságom amivel túl lehet élni ezeket az estéket, az az emberek elemzése. Bár a leendő szakmám és a pszichológia ég és föld egymáshoz képest, ebben nagyon jó vagyok. A nap végére egy-egy szakvéleményt bárkiről kiállíthatnék :)

Apró örömök:)

2012. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem leszek egyedül, habár 8 év óta elsőször nincs párom karácsonykor. De nálunk jó szokott lenni a hangulat, ilyenkor mindig van mit csinálni, takarítok, sütiket sütök stb. A közelebbi család együtt kajál anyuméknál, átadjuk az ajándékokat aztán megy mindenki haza a saját kis óljába.Én majd nézek valami jó filmet, közbe iszogatok, eszegetek, vizipipázok.Így jól elvayok egyedül is.
2012. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ahhhj.Imádlak kicsim ha olvasod. 15,5 éves lánynak üzenem nagyon sajnállak ha akarod privátba megadom nevem és beszélhetünk facen 16 vok. A karácsonyt mint mindig anyuékkal töltöm de most nem jönnek uncsi tesok sajna.A szilveszter pedig egész nap kicsimmel fogok beszélnih.Na szép éjszakát mindenkinek és boldog karácsonyt és boldog uj évet kivánok mindenkinek.
2012. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!