Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal, csinos lányok (17-25)!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, csinos lányok (17-25)! Ha egy idősebb, negyvenes, ronda, de jólszituált pasi jó ajánlatot tenne nektek, elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nagyhasú, szőrös, kopaszodó...

2013. ápr. 18. 19:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#7: köszönöm a választ. Hát, akkor, úgy néz ki, semmi esélyem a fiatal, csinos lányoknál...
2013. ápr. 18. 21:42
 12/21 A kérdező kommentje:
#8: elnézést ha így értetted, nem mondtam hogy ebben a korban már nem vagy fiatal, ugyanakkor én férfi-nő kapcsolatról beszéltem, ha kérhetném maradjunk ennél.
2013. ápr. 18. 21:54
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem keresel rendes barátnőt? Akinek nem kell ajánlatot tenni? Attól még, hogy csúnya vagy, ugyanúgy megkedvelhet téged egy fiatalabb lány, ha normálisan viselkedsz vele.
2013. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13: köszönöm szépen, ez az első megértő hozzászólás. Esetleg megtudhatnám, melyik nemhez és korosztályhoz tartozol? Egyébként keresek, persze, de nem mozgok fiatalabb lányok között, a diszkóhoz már öreg vagyok, és tanár se vagyok, pedig sok sikeres tanár-diák kapcsolatról olvastam. Ezzel együtt, volt már barátnőm ebből a korosztályból (ő 20, én 40 voltam, előttem egy 50 körüli pasival volt), aki valószínűleg szebb volt, mint az itt fanyalgó lányok. Nem a korkülönbség, hanem a távolság miatt lett vége, sajnos.
2013. ápr. 19. 18:27
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

vannak ilyen lányok, bár nem gyakori, de persze csak a pénzedért... azaz úgy viselkedne mint egy prosti, nem tiszta érzelemből.


Szerintem minden férfi keressen az ő korosztályából való nőt, max +-5 év különbséggel.


Te jól szituált pasi találhatsz magadnak párt 35-45 éves körüli nőknél, sőt ! elég sok egyedülálló nő van!


Viszont elég gyerekes, éretlen alak lehetsz, ha tini lányokkal leállnál. Undorító vagy.


A nők, lányok meg tudják maguknak venni azt, amit akarnak,

még ha spórolni is kell, minthogy ilyen vén ronda pedofillal legyenek...

27L

2013. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#15: Ezt jól megkaptam... szóval ez vagyok, undorító vén pedofil...

Azért köszönöm az őszinte véleményedet. :)

2013. ápr. 20. 19:14
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#13 vagyok. Szerintem nem undorító egyáltalán az, ha idősebb férfiak fiatalabb lányokkal jobban érzik magukat. Előző lánynak mondom, nem kötelező ám mindenkinek felnőnie, és besavanyodott átlag középkorúként élnie... (Ráadásul 30-40 éves egyedülálló nők általában elváltak és gyerekük is van, az meg lehet a kérdezőnek nem kell...) Neked sem szívesen lennék ismerősöd, gondolom olyan alak lehetsz aki mindenkitől elvárja, hogy úgy viselkedjen ahogy kell... :( Nem tudom a kérdező miért érzi jobban magát fiatalabb lányokkal, lehet tényleg egy vén pedofil, de lehet hogy más oka van, talán nem ítélkezni kellene azonnal. És nem a kérdezőt akarom védeni egyáltalán, csak nekem meg ez a véleményem. (21/lány vagyok egyébként, de engem nem érdekel a dolog sehogy se. Én a helyedben inkább társkeresőkön próbálkoznék, nem itt.)
2013. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha tudnátok milyen gyönyörű 20 éves barátnőm volt 40 évesen, és mit tett meg nekem. Mást nem is érdemes mondani, azt hiszem inkább megkeresem őt az itt fanyalgó éretlen kislányok helyett.
2013. ápr. 21. 00:45
 19/21 A kérdező kommentje:
Egyébként milyen palitok van azóta? Sz.ar, mi? Igy jártatok, szerencsétlen balfék idióták...
2013. máj. 30. 23:45
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem irtam neked ide egy ertelmes jo tanacsot, de mivel nem csak oreg, csunya es pedofil vagy de meg a jo magyar rosszindulat is csopog beloled ezert ugy dontottem nem erdemled meg.
2013. júl. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!